Loeb we włoskim show wystąpił z innym pilotem niż zwykle. Na miejscu Daniela Eleny zasiadła... żona Sebastiena – Severine. Para doskonale poradziła sobie w mini rajdzie Monza Rally Show, w którym zajęła pierwsze miejsce. Wygrała trzy z pięciu odcinków i zostawiła za sobą Valentino Rossi ze stratą 18.7 sekundy.Sebastien Loeb powiedział na zakończenie dnia: „To był udany dzień. Mieliśmy fajną walkę z Valentino, który jest bardzo szybki. Dobrze nam poszło”.Valentino Rossi mówił na mecie: „Jestem bardzo zadowolony. Mamy drugie miejsce. Trochę tracimy na krótkich odcinkach, a jesteśmy bardziej konkurencyjni na długich. Dwa razy wygraliśmy Grand Prix. Utrzymujemy się przed Dindo i Perico, więc jest bardzo pozytywnie”.Kolejny sukces małżeństwo Loebów odniosło w niedzielnym kręciołku Master’s Show odbywającym się w systemie pucharowym na prostej start/meta Autodromo Nazionale. Do finałowej czwórki zakwalifikowali się: Loeb (2:53.88), Piero Longhi (2:56.22), Rossi (2:54.11) i Dani Sordo (2:55.36).W półfinale Loeb pokonał Longhiego o 2.34 sekundy, a Rossi był szybszy od Sordo o 2.96 s. W wielkim finale francuska para ustanowiła rekord odcinka (2:51.95 min) wyprzedzając Rossiego o 3 sekundy na dwóch kółkach. Podczas ostatniego okrążenia Włoch popełnił błąd i uderzył w opony. Loebowie spokojnie dowieźli pierwsze miejsce.WYNIKI MONZA RALLY SHOW 2011: