Rosnąca liczba aut na polskich drogach przy jednoczesnym niedoskonałym systemie szkolenia stają się coraz większym wyzwaniem zarówno dla przyszłych kierowców, jak i instruktorów placówek przygotowujących kolejnych uczestników ruchu drogowego. Partnerstwo Shell z Akademią Auto Świat zakłada edukację komunikacyjną, której priorytetem jest wzrost jakości kształcenia, a tym samym poprawa bezpieczeństwa na drodze.

Akademia Auto Świat to nowoczesna sieć szkół jazdy zrzeszona pod marką Auto Świat – najpoczytniejszego magazynu motoryzacyjnego w Polsce. Placówki Akademii Auto Świat wyznaczają nowe standardy na rynku, oferując wysoki poziom szkolenia zarówno z zakresu techniki jazdy, jak i metodyki nauczania, psychologii i komunikacji.

„Budując koncepcję Akademii Auto Świat jej twórcy wyszli od jakości i bezpieczeństwa, które w Shell są priorytetowe. Akademia to, jedyna taka sieć na rynku, w której niezależnie od lokalizacji obowiązują takie same, wysokie standardy obsługi klienta oraz szkolenia. Dla nas to gwarancja realnego wpływu na jakość przygotowania przyszłych uczestników ruchu drogowego i to przede wszystkim zdecydowało o zaangażowaniu Shell w projekt Akademii Auto Świat” – mówi Paweł Odrzywołek, Dyrektor Działu Stacji Paliw, Shell Polska.

Shell. Serdecznie witamy

Współpraca z Akademią Auto Świat jest pierwszą lokalną, edukacyjną inicjatywą Shell na tak szeroką skalę. Dzięki strategicznemu partnerstwu marka Shell, od lipca br. towarzyszyć będzie młodym kierowcom w trakcie całego procesu nauczania teoretycznego i praktycznego. Eksperci Shell opracują materiały szkoleniowe dla instruktorów i kursantów, a do mediów trafi szereg materiałów poradnikowych między innymi na temat bezpiecznej i komfortowej jazdy, planowania podróży czy tankowania gazu. Ponadto na stacjach paliwowych Shell realizowane będą akcje partnerskie promujące bezpieczną jazdę, a niektóre z nich staną się też miejscem rozpoczęcia i zakończenia lekcji jazdy.

Shell oficjalnym partnerem Akademii Auto Świat Foto: Auto Świat
Shell oficjalnym partnerem Akademii Auto Świat