Przesuń centralnym kursorem i zobacz zmiany, jakie zachodziły w Seacie.

Pierwszy model kontra najnowszy. W 1953 roku zadebiutowało pierwsze auto hiszpańskiej marki – model 1400. 70 lat później możemy podziwiać jej najnowsze dziecko – Leona, symbol ewolucji brandu zachowujący esencję jego charakteru.

Ibiza. 35 lat produkcji i 5 generacji. Ten miejski model nadal pozostaje ikoną marki. Jego proste linie z biegiem czasu zyskały nowoczesny styl, ale charakterystyczne duże przeszklenia nadal są cechą rozpoznawczą Ibizy. To samochód, który przyczynił się do popularyzacji Seata na świecie i pozostaje synonimem młodzieńczego i śródziemnomorskiego charakteru.

Fabryka. Podczas gdy pierwsze samochody Seata były montowane ręcznie, teraz za większość procesów produkcyjnych odpowiadają roboty współpracujące na liniach montażowych z pracownikami. Znak czasów.

Elektryczny samochód. Pierwszy model marki z napędem elektrycznym został zbudowany w 1992 roku z okazji Igrzysk Olimpijskich w Barcelonie, na bazie Seata Toledo. Auto towarzyszyło olimpijskiej pochodni i otwierało maraton. Wtyczka do ładowania była ukryta pod grillem. Dzisiaj w pełni elektrycznym samochodem marki jest Mii Electric, który wykorzystuje najnowsze rozwiązania z zakresu elektromobilności, w tym zasięg nawet 260 km (w cyklu WLTP).

Ładowanie formularza...