Premiera marki Ravon na rynku rosyjskim zaplanowana została na 8 października 2015 r. Wraz z jej debiutem zaprezentowany zostanie nowy model o nazwie Nexia. Nie będzie to jednak żadna ewolucja znanego sedana Daewoo, który był produkowany na bazie Opla Kadett E, ale znacznie nowocześniejszy Chevrolet Aveo sedan z nowym logo.

W planach jest także sedan o nazwie Gentra, który z logo Daewoo sprzedawany jest od 2013 r., a w rzeczywistości to zmodyfikowana pierwsza generacja Chevroleta Lacetti z 2003 roku.

Samochody nowej marki będą montowane w fabryce GM Uzbekistan, która znajduje się w mieście Asaka. Jest to wspólne przedsiębiorstwo Daewoo i UzAwtosanoat, które powstało w 1996 r., a w 2008 roku zostało włączone do struktur General Motors.

Zmiana logo i nazwy związana jest z utratą praw do dalszego używania marki Daewoo, której właścicielem jest koreańska spółka Daewoo International. W ostatnich kilkunastu latach motoryzacyjna marka Daewoo była kolejną wycofywana z różnych rynków. W 2002 roku zakończyła egzystencją w Ameryce Północnej, w 2004 r. na terenie Australii i Nowej Zelandii zastąpił ją Holden, a w Europie auta sprzedawano pod marką Chevrolet. Cztery lata temu samochody Daewoo przestano produkować pod ta marką w Korei Południowej. Jak pamiętamy, także Chevrolet wycofał się z Europy, gdzie skoncentrowano się na sprzedaży samochodów marki Opel.