W tym roku Fanatic Audio Day zostanie poddany totalnej metamorfozie, dzięki obecności największych tuningowców, najgłośniejszych i najlepiej grających samochodów w Polsce.

Organizatorzy obalają mity na temat nudnych targów, zlotów i wystaw. Tym razem przygotowali dla odwiedzających równe 48 h szaleńczej  imprezy. Najlepsi opolscy Dj-e prosto z Radio Park wprowadzą gości w klimat wprost z gorącej Ibizy, a jakby tego było mało na imprezie pojawi się ponad 25 hostess, które na tle szybkich samochodów będą prezentowały swoje wdzięki.

W trakcie nocnej odsłony eventu zostaną także zorganizowane eliminacje do finałów Miss Foto Opola. Dodatkowo odbędą się wybory Miss Mokrego Podkoszulka, a całość imprezy oprawiona zostanie w niesamowite efekty świetlne i wizualne.

Ruchome głowice, reflektory i profesjonalne nagłośnienie wprowadzą widzów w ten niepowtarzalny  klimat. Na zewnątrz zostanie postawiony ekran o przekątnej 8 metrów, na którym będzie emitowana transmisja z przebiegu imprezy wewnątrz oraz pokaz relacji video ze wszystkich imprez motoryzacyjnych odbywających się w tym roku.

Przez cały czas trwania imprezy odwiedzający będą mieli okazję zobaczyć Demo Cary rodem z Pimp My Ride oraz brać udział w całej masie konkursów.

Podczas imprezy  zostaną zorganizowane zawody car audio, tym razem zawodnicy będą ze sobą konkurować o miejsce na podium w kategoriach SQL i dBL - w oficjalnych zawodach EASCA.

Nie zabraknie także połączenia tuningu i car audio, które będzie można zobaczyć wieczorem w pierwszym dniu imprezy podczas zawodów dB Tuning Cup.

Także w nocy w trakcie trwania imprezy będą odbywać się prezentacje tuningowych samochodów, podczas których każdy zainteresowany będziecie mógł osobiście  porozmawiać z właścicielami tych nieziemskich pojazdów.

Nocna część imprezy to także dB Roller czyli ciśnieniowe koło fortuny, dzięki któremu każdy z zawodników niezależnie od posiadanego audio w samochodzie będzie mógł zgarnąć pierwszą nagrodę.

Wszystko to oraz wiele innych atrakcji będzie na Was czekać już 16 i 17 lipca w Izbicku koło Opola.