Zima wyleczyła ich z bezgranicznej miłości do samochodów elektrycznych, a wiosenny aromat spalin rozbudził lubieżne myśli o starej, dobrej motoryzacji. Jedno się nie zmieniło: pasjonujący goście i fascynujące tematy oraz nieoczywiste podejście do motoryzacji. Kto wie, który samochód najlepiej sprawdza się w mieście? Czy diesle wymrą jak dinozaury? Czy stare auta są jak wino? A by tak rzucić to wszystko i wsiąść na rower...? Warszawski taksówkarz, aktywiści miejscy czy kolekcjoner zabytkowych aut — to tylko niektórzy goście 3. sezonu. Rybicki i Szypulski wjeżdżają z nowym odcinkiem w każdy piątek...
Autor Robert Rybicki
Robert Rybicki

To jest materiał Premium

Dołącz do Premium i odblokuj wszystkie funkcje dla materiałów Premium:

czytaj słuchaj skracaj

Dołącz do premium
Odpowiedź na pytanie przygotowana przez Onet Czat z AI:
Coś poszło nie tak. Spróbuj ponownie później.
Wyczerpałeś dzienny limit konwersacji z Onet Czatem z AI. Spróbuj ponownie jutro. Pamiętaj, że wciąż możesz korzystać z treści na Onecie!