Gdy walczysz o życie, skrajne ryzyko jest koniecznością. W The Run liczy się dosłownie każda sekunda. Limitowna edycja gry da dostęp do trzech elitarnych samochodów oraz rozszerzy rozrywkę o pięć ekskluzywnych wyzwań.

Lamborghini Aventador - gliny zobaczą jak pędzisz w Lamborghini Aventador? Co z tego! Zanim wrzucą pączki z powrotem do pudełka będziesz już bardzo daleko. Ta 700-konna bestia powoduje, że strach tli się w oczach rywali.Chevrolet Camaro ZL1 - w wyścigu przez Stany nie może zabraknąć tego samochodu. Kiedy wisisz nad przepaścią, jego solidna konstrukcja może okazać się zbawienna.Nowe Porsche 911 Carrera S - ktonie chciałby przejechać się najbardziej wyczekiwanym samochodem 2011 roku? Nowe Porsche 911 Carrera S i jego moc są dostępne wyłączniew edycji limitowanej Need for Speed The Run.Masz już elitarne samochody, czas na ekskluzywne wyścigi, w których przetestujesz ich możliwości. Konkuruj z kumplami w systemie Autolog, stań się lepszym kierowcą i zdobywaj bonusy, dzięki 5 ekskluzywnym wyzwaniom.Specjalnie z myślą o polskich fanach serii Need for Speed przygotowano dodatkową ofertę bonusową. Wszyscy, którzy przed premierą zamówią limitowaną edycję gry Need for Speed The Run mają szansę odblokować łącznie 3 specjalne pakiety, które zostaną dodane do każdego zamówionego egzemplarza limitowanej edycji Need for Speed The Run.Need for Speed The Run Carbon Challenge SeriesPędź Corvette Z06 po kamienistych górskich drogach i wąskich przesmykach amerykańskich kanionów. Stań do walki z innymi egzotycznymi samochodami. Jeśli uda ci się pokonać rywali we wszystkich trzech, pełnych akcji i ostrych zakrętów wyścigach czeka cię nagroda. Odblokujesz dla siebie słynne Audi R8 w wersji Darius i będziesz mógł z niego skorzystać w wyścigu The Run.

Need for Speed The Run Underground Challenge SeriesSiedząc za kółkiem Nissana 370Z, pokonaj samochody z najgorętszych tuningowych stajni,w wyścigu po koszmarnie wąskich miejskich ulicach. Pomyślnie wykonując trzy wyzwania odblokujesz słynnego Nissana Skyline GT-R R34 i będziesz mógł z niego skorzystać w wyścigu The Run.

Need for Speed The Run Most Wanted Challenge SeriesPędząc autostradą w nowiutkim BMW M3 GTS, nie daj się złapać gliniarzom i uplasuj się na czele stawki wyścigu. Jeśli uda ci się ukończyć wszystkie trzy, przeładowane akcją wyzwania odblokujesz dla siebie słynnego Mustanga Boss 302 w wersji Razors i będziesz mógł z niego skorzystać w wyścigu The Run.Wszystkie powyższe bonusy macie szansę zdobyć tylko w tej ofercie, przy zakupie limitowanej edycji Need for Speed The Run. Co tydzień dystrybutor będzie aktualizował postęp odblokowania poszczególnych pakietów przez fanów zamawiających grę.Zamówienia przedpremierowe na limitowaną edycję Need for Speed The Run można złożyć w sklepach internetowych.Need for Speed The Run stworzono z użyciem silnika Frostbite™ 2, któremu gra zawdzięcza bardzo dobrą grafikę i model jazdy samochodów. Gracz zostanie wplątany w intrygę, która rzuci go w wir wydarzeń w świecie bez ograniczeń prędkości, zasad ani przyjaciół. Fani rywalizacji sieciowej będą mieli do dyspozycji ulepszoną wersję funkcji Autolog, umożliwiającej nieustanną kontrolę nad rozwojem swojej kariery i statystykami.Producentem Need for Speed The Run jest studio EA Black Box. Gra ukaże się 18 listopada w polskiej wersji językowej na PC, Xbox 360®, PlayStation®3, Wii™ i Nintendo 3DS™.