Główną nagrodę stanowi Jeep Renegade, czyli SUV, który odnosi ogromne sukcesy sprzedaży w Europie. To z pewnością zasługa ciekawej stylistyki. Ale auto ma również funkcjonalne rozwiązania w kabinie, np. kładziony fotel pasażera. Do wyboru jest kilka wersji wyposażeniowych i silnikowych. W standardzie m.in. 6 airbagów, asystent pasa ruchu, system rozpoznawania znaków drogowych, klimatyzacja i system multimedialny Uconnect. Silniki benzynowe o pojemności 1.4 (140 i 170 KM) oraz diesle 1.6 (120 KM) i 2.0 (140 i 170 KM). W drugim kwartale 2020 r. ma się pojawić wersja plug-in.

Jeep Renegade (zdjęcie poglądowe) Foto: Adam Mikuła / Auto Świat
Jeep Renegade (zdjęcie poglądowe)

Trzech szczęśliwców otrzyma nagrody dodatkowe w postaci robota odkurzającego ze znanej serii Roomba renomowanego producenta iRobot. Najnowszy model i7 wyposażono w trójstopniowy system sprzątania z podwójnymi szczotkami gumowymi. Duża moc ssania oraz wysokowydajny filtr AeroForce przechwytujący 99% alergenów i pyłków pozwala łatwo utrzymać codzienną czystość w domu. Robot skutecznie sprząta również w trudniej dostępnych miejscach, przy krawędziach ścian, czy w narożnikach pomieszczeń.

Urządzenie współpracuje z aplikacją mobilną iRobot Home umożliwiającą zdalną kontrolę pracy robota, a także wygodne ustawienie harmonogramu sprzątania. Ponadto Roomba i7 jest jedynym robotem odkurzającym, który można zaprogramować do sprzątania nazwanych pomieszczeń. Wydajny akumulator zapewniający 75 minut ciągłej pracy. Dodatkową zaletą jest to, że urządzenie potrafi samo opróżnić zbiornik na kurz, przenosząc zawartość do specjalnego pojemnika zintegrowanego ze stacją ładującą.

iRoomba i7 Foto: iRobot
iRoomba i7