RRG Warszawa to firmowe salony oraz serwisy Renault i Dacia zlokalizowane w 5 punktach w stolicy. RRG Warszawa oferuje: sprzedaż samochodów nowych i używanych, sprzedaż części zamiennych, serwisy mechaniczne, serwisy blacharsko-lakiernicze oraz stacje kontroli pojazdów. Kompleksowa i profesjonalna obsługa oraz dbałość o zadowolenie Klienta to priorytety firmy. 

– Na wysoki poziom jakości obsługi pracujemy każdego dnia, regularnie organizując spotkania z Zespołem Sprzedaży, na których analizujemy potrzeby każdego Klienta. Następnie je realizujemy, zgodnie ze standardami Renault i Dacia – mówi Krzysztof Biniecki, Szef Sprzedaży w salonie w Alejach Jerozolimskich (Warszawa), który został oceniony jako bardzo dobry. 

– W 2018 sprzedaż samochodów nowych w całej spółce wyniosła 7100 sztuk. Ta liczba potwierdza profesjonalne podejście naszych pracowników i zaufanie, którym obdarzyli nas nowi Klienci oraz regularnie powracający po kolejny samochód – dodaje Armin Pastuszyński, Dyrektor Sprzedaży RRG Warszawa.

– Jesteśmy największym dealerem Renault i Dacia w Polsce. O pozycji naszej firmy decydują zgrany Zespół i podejście do obsługi Klientów. Dzięki temu jesteśmy laureatem wielu prestiżowych nagród. Jako jedyni w sieci Renault i Dacia w Polsce sześciokrotnie zdobyliśmy tytuł „Dealer of the Year”. Teraz salon w Alejach został po raz drugi nagrodzony w Wielkim Teście „Auto Świata”. To dla nas wielkie wyróżnienie, które motywuje do jeszcze lepszej pracy – podsumowuje Prezes Zarządu Mirosław Dąbrowski.