Nasz plebiscyt trwa od 26 maja do końca czerwca. Dziesięć fanklubów, które otrzymają największą liczbę Waszych głosów, przejdzie do finału. Zadaniem finałowym będzie przygotowanie i zaprezentowanie atrakcyjnej, nietypowej i zaskakującej prezentacji klubu.

Liczba osób nieograniczona, środki przekazu dowolne. Prezentacje odbędą się w lipcu w Warszawie. O szczegółach finaliści zostaną powiadomieni indywidualnie. Wszystkie prezentacje oceniać będzie profesjonalne jury, które wybierze najlepszy i najbardziej kreatywny fanklubu roku 2014.

Podczas finałowej gali, między finalistami, zostanie rozstrzygnięty wyścig kartingowy o Puchar Redaktora Naczelnego Auto Świat.

Dla wszystkich finalistów przewidziane są nagrody pocieszenia: oleje Lotos, płyny do chłodnic, płyny do

spryskiwaczy oraz środki do pielęgnacji samochodu (lista nagród poniżej). Fundatorem nagród i patronem akcji jest Lotos.

Wykaz fanklubów biorących udział w plebiscycie znajdziecie na stronie http://www.autoswiat.pl/fankluby. Tam też można oddać swój głos. Wystarczy wybrać ulubiony klub, zagłosować i potwierdzić swój głos odpowiadając na wygenerowany automatycznie mail. Uwaga! Jeśli zagłosujesz kilka razy, Twój głos po weryfikacji adresu e-mail zostanie policzony jako jeden.

Życzymy miłej zabawy i wielu emocji w wyścigu największych motoryzacyjnych społeczności Polski.

Wszelkie uwagi i sugestie możecie kierować na adres fankluby@auto-swiat.pl. Jeśli na naszej liście nie ma Waszego klubu napiszcie. Uzupełnimy listę. Regulamin plebiscytu dostępny jest na stronie http://www.autoswiat.pl/fankluby.

Lista nagród:

Pierwsza nagroda: 10 tys. zł. na organizację zlotu oraz beczka oleju LOTOS Quazar 5W-40 40 kg.

Nagrody dodatkowe:

Lotos Quazar 5W-30 4L 20

Płyn do spryskiwaczy letni Lotos 4L 40

Płyn do chłodnic Lotos 4L 20

Płyn do pielęgnacji deski rozdzielczej Lotos 20

Płyn do mycia felg Lotos 20

Pianka do czyszczenia tapicerki Lotos 20