DEH-S5000BT
DEH-S5000BT

Łączność ze smartfonami

Łączność bezprzewodowa Bluetooth - modele DEH-S5000BT, DEH-S4000BT, DEH-S3000BT i MVH-S300BT posiadają wbudowaną łączność bezprzewodową Bluetooth, co zapewnia wygodę obsługi połączeń telefonicznych i strumieniowe przesyłanie muzyki za pomocą kompatybilnych urządzeń obsługujących technologię Bluetooth. Użytkownicy mogą wstępnie sparować urządzenie z 10 smartfonami, umożliwiając rozmawianie czy odtwarzanie muzyki z dowolnego, z uprzednio sparowanego telefonu, eliminując potrzebę ponownego parowania i rozłączania urządzeń. Nowe modele wyposażone są w Bluetooth AVRCP 1.5, aby zapewnić możliwość przeglądania biblioteki multimedialnej użytkownika i HFP 1.6 z szerokopasmową mową dla lepszej jakości dźwięku podczas rozmów telefonicznych. Urządzenia iPhone i z systemem Android automatyczne parują się, gdy smartfon jest podłączony przez USB do odbiornika (DEH-S3000BT jest kompatybilny tylko z Android).

Właściciele iPhone'ów mają możliwość bezprzewodowego wyszukiwania list odtwarzania, wykonawców, utworów, gatunków ze swojej biblioteki muzycznej i kompatybilnych aplikacji do strumieniowego przesyłania muzyki przez Bluetooth. Funkcja ta dostępna była wcześniej tylko we flagowych modelach 1-DIN.

Łączność USB

Po podłączeniu do iPhone'a przenośnego napędu USB lub urządzenia z systemem Android przez USB portu, użytkownicy mogą korzystać z podstawowych elementów sterujących (Play / Pause / FF / Rev / Random / Repeat) oraz wyświetlania utworów, wykonawców i informacje o albumie. Urządzenia z systemem Android muszą działać w wersji 4.1 (Ice Cream Sandwich) lub nowszej, aby korzystać z funkcji Media Transfer Protocol.

DEH-S3000BT
DEH-S3000BT

Rozszerzone opcje rozrywki

Spotify

Wszystkie modele, poza MVH-S100, pozwalają słuchaczowi kontrolować treści z aplikacji Spotify na urządzeniach iPhone i Android, jako dedykowane źródło na odtwarzaczu. Użytkownik może teraz grać, pauzować i pomijać utwory za pomocą przycisków na radioodtwarzaczu Pioneer, a po kilku dodatkowych kliknięciach równie łatwo można przeglądać listy odtwarzania, albumy i stacje radiowe w podróży. Spotify na nowych odtwarzaczach działa przez Bluetooth dla urządzeń z Androidem i iPhone'y.

Aplikacja Pioneer Advanced Remote Control (Pioneer ARC)

Funkcjonalność i wygodę użytkownika nowych modeli wzbogacono o najnowszą wersję aplikacji ARC Pioneera, dostępnej dla iPhone'ów i urządzeń z systemem Android. Aplikacja Pioneer ARC wykorzystuje ekran dotykowy smartfona użytkownika do wyświetlania szczegółowych informacji o wykonawcy i utworze, w tym okładki albumów (niedostępne we wszystkich źródłach), z różnych aplikacji muzycznych i źródeł na telefonie. Słuchacze mogą korzystać ze znajomych gestów  smartfona, przesunięcia i dotknięcia, aby kontrolować podstawowe polecenia, takie jak przełączanie źródeł muzyki, odtwarzanie / pauza, przeskakiwanie i odtwarzanie losowe / powtarzanie. Użytkownicy są również w stanie dostosować ustawienia EQ, Time Alignment i ustawienia sieci dla swojego odtwarzacza bezpośrednio z aplikacji. W modelach 2017 Pioneer ARC to nowość, która zapewnia uproszczone zarządzanie i obsługę sparowanych telefonów Bluetooth. Użytkownicy aplikacji Pioneer ARC mogą z łatwością łączyć się i przełączać między telefonami gości, aby przesyłać strumieniowo muzykę bezprzewodowo za pośrednictwem odtwarzacza.

DEH-S4000BT
DEH-S4000BT

Obsługa AOA 2.0 dla Androida

AOA 2.0 umożliwia właścicielom urządzeń z systemem Android odtwarzanie muzyki przesyłanej strumieniowo z aplikacji i sterowanie podstawowymi funkcjami, jak odtwarzanie / wstrzymywanie i pomijanie utworów, za pomocą przycisków radioodtwarzacza. Ta funkcja wymaga, aby urządzenie z Androidem miało system Android 4.1 lub nowszy i było podłączone do odtwarzacza przez złącze USB z przodu urządzenia.

MVH-S300BT
MVH-S300BT

Dodatkowe funkcje

Dynamiczny wzmacniacz basów Dynamic Bass Enhancer -
ta nowa funkcja poprawia częstotliwość basów dzięki wykorzystaniu harmonicznych częstotliwości nut basowych w muzyce i ich dynamiczne wzmacnianie.

Dostosowane ustawień audio za pomocą 13-pasmowego korektora graficznego

Szybkie ładowanie dla Androida

Możliwość odtwarzania plików FLAC przez USB - odtwarzanie dźwięku wysokiej rozdzielczości o jakości CD do 44kHz / 16bit

Funkcja Karaoke (MVH-S300BT, DEH-S3000BT, DEH-S4000BT, DEH-S5000BT)

Gdy odtwarzana jest muzyka z USB lub przez Bluetooth, wystarczy podłączyć mikrofon do wejścia AUX, ustawić jego głośność i można pozwolić pasażerom śpiewać razem z artystą.

Artykuł sponsorowany przez DSV Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.

www.pioneer-car.pl

www.facebook.com/Pioneer.Polska