Powinniśmy, my wszyscy automaniacy z kraju nad Wisłą, być dumni z takich firm jak Carlex Design. Ekipa mająca swoją siedzibę w Czechowicach-Dziedzicach wykonuje fantastyczną robotę i śmiało można powiedzieć, że jest już rozpoznawalna na świecie. Studio zajmuje się projektowaniem naprawdę unikalnych wnętrz. Stylowych, w dobrym guście, dla wymagających klientów.

Jeden z ostatnich ciekawych projektów związany jest z Maserati Gran Turismo. Właściciel włoskiego coupe chciał urozmaicić jego wnętrze. Wszak oryginał na tle najnowszych aut nie powala jakością ani designem. Wybór Carlex Design do zaprojektowania nowego był najlepszą decyzją.

Luksusowe Maserati doczekało się wykończenia na jakie zasługuje. Studio zagrało czernią wykorzystując wysokiej jakości skórę oraz alcantarę. Na fotelach, boczkach drzwi, podłokietniku, a nawet obudowie kluczyka pojawił się geometryczny motyw. Wszystkie detale zostały wykończone różowym złotem i wyglądają jak biżuteria. Natomiast na kole kierownicy znajduje się prawdziwe drewno.

Eleganckie, acz odrobinę mroczne, wnętrze doskonale współgra z szarym lakierem nadwozia auta. Takie Maserati to skarb. Zobaczcie galerię zdjęć.