Najnowszy Isuzu D-Max jest jednym z najbardziej zaawansowanych projektów w historii Isuzu, a po świecie jeździ ponad 6 milionów egzemplarzy jego poprzedników. Isuzu D-Max czerpie to, co najlepsze z poprzednich modeli, ale jest bardziej rozwinięty pod względem technologicznym.

Nowy Isuzu D-Max zwraca uwagę muskularną sylwetką nadwozia o sportowym charakterze, która podkreśla jego duże możliwości. Sprawdza się doskonale w zadaniach specjalnych takich jak jazda w wymagającym, błotnistym i grząskim terenie, ale także podczas bardziej przyziemnych prac jak przewożenie ładunków czy holowanie przyczep.

Kierowca i pasażerowie poczują komfort w przestronnym starannie wykończonym wnętrzu. Isuzu stawia nie tylko na wygodę i przestrzeń, ale również na najwyższej klasy wyposażenie, dostępne w standardzie.

Isuzu D-Max Foto: Onet
Isuzu D-Max

Isuzu, zadbało również by pod maską D-Max znalazł się najnowszej generacji silnik wysokoprężny, który zapewni znaczne ograniczenie emisji spalin i wydatnie zmniejszy zużycie paliwa. Jednocześnie gwarantuje efektywne wykorzystanie mocy i dostępność momentu w szerokim zakresie obrotów.

Jacek Witkowski, dyrektor generalny Isuzu Automotive Polska:

"Całkowicie nowy Isuzu D-Max, jako owoc zakrojonego na szeroką skalę programu rozwojowego, bogatego know-how oraz doświadczeń zdobytych w ponad 100 krajach, stanowi niezwykle atrakcyjny i wszechstronny produkt, który tak jak w przeszłości, tak i teraz z całą pewnością zaspokoi nieustannie rosnące wymagania użytkowników na całym świecie. Ten nowy model odniósł już ogromny sukces handlowy w wielu krajach, np. w Tajlandii, gdzie ocenia się, że rynek w segmencie pick-upów urośnie w tym roku do 400 tysięcy sztuk. W ciągu pierwszych trzech dni od premiery klienci złożyli zamówienia aż na 15 tysięcy sztuk Isuzu D-Max! Nie ma już dziś wątpliwości, że model ten wzmocni jeszcze bardziej renomę Isuzu jako światowego specjalisty od samochodów typu pick-up. Bardzo się cieszę, że nowy Isuzu D-Max pojawi się w Polsce już od czerwca i będzie dostępny w sieci sprzedaży stworzonej w oparciu o najlepszych dealerów w kraju."