Wśród nowości, zapowiada się prawdziwy festiwal Mercedesa. Nasi dziennikarze już jeździli najnowszymi modelami GLC, GLE i GLE Coupe.

Miłośnikom aktywnej turystyki i bliskiego kontaktu z naturą polecamy relację wyjątkowa wersją Mitsubishi Pajero z namiotem na dachu.

Dobre ogumienie to połowa sukcesu na szosie i gwarancja powodzenia w terenie. Podpowiadamy, jakie opony należy dobrać do aut z napędem 4x4.

Dla poszukujących auta z drugiej ręki w umiarkowanej cenie, polecamy Dacie Duster oraz wrażenia z testu na dystansie 100 tys. km Fordem Ranger.

W fascynacjach dowiemy się o tuningu dla Azjatów, czyli jak niemiecki tuner przerabia Wranglery i Defendery przeznaczone dla wyjątkowych klientów. Dowiemy się także, czym różnią się one od europejskich wersji.

Byliśmy także na Master Truck Show 2015 pod Opolem, gdzie podziwialiśmy najwspanialsze pojazdy. Wybraliśmy się na wycieczkę po zachodniej części powiatu węgorzewskiego, którą pokonali uczestnicy drugiej edycji Auto Świat 4x4 Family Adventure. Jeepem Wranglerem odwiedziliśmy czarny Śląsk.

Nie mogła nas również zabraknąć na zlocie właścicieli i miłośników Jeepa, który odbył się w środkowej Francji. Towarzyszyliśmy śmiałkom podczas 24 godzinnego torowego maratonu GORM, który odbył się na wyjątkowo wymagającym torze w Olszynie.

 Foto: auto świat / Auto Świat

Zapraszamy do lektury najnowszego wydania dwumiesięcznika Auto Świat 4x4 (5/2015).