Na rynku jest wiele rodzai bagażników rowerowych. Mogą być mocowane na haku, dachu lub na klapie od bagażnika samochodowego. W naszym zestawieniu nie zabraknie żadnego z nich. Każdy może więc wybrać idealny dla siebie bagażnik na rowery.

Bagażnik na rowery - Peruzzo Arezzo 3

Uchwyt Arezzo to proste rozwiązanie przeznaczone do przewozu 3 rowerów. Uniwersalny uchwyt rowerowy pasuje do większości haków holowniczych. Łatwy i szybki w montażu na kuli haka. Taśmy do przewozu rowerów w zestawie. Funkcja odchylania bez zdejmowania rowerów ułatwia dostęp do bagażnika. Bagażnik na rowery Arezzo po złożeniu zajmuje mało miejsca. Sprawdź cenę.

Bagażnik na rowery - Taurus BikeUp pro

BikeUp Pro to profesjonalna wersja uchwytu Taurus BikeUp, dotychczas niekwestionowanego lidera sprzedaży w swojej kategorii. Nowy bagażnik na rowery posiada wszystkie zalety swojego młodszego brata - bezpieczny, solidny, lekki i elegancki, przystosowany do transportu rowerów o średnicy ramy od 30 do 60 mm i dowolnych rozmiarach kół. Dodatkowo został wyposażony w zamek, zabezpieczający go przed kradzieżą, specjalnie wyprofilowaną szynę i jeszcze szybszy system montażu, bez użycia dodatkowych narzędzi (również na belkach aluminiowych z rowkiem ,,T za pomocą dołączonych adapterów). Przystosowany do przewozu rowerów o średnicy ramy od 30 do 60 mm i dowolnych rozmiarach kół. Możliwość montażu na belkach aluminiowych z wykorzystaniem rowka ,,T” dzięki adapterom będących w komplecie. Sprawdź cenę.

Bagażnik na rowery - Peruzzo Modena

Uchwyt rowerowy na dach Peruzzo Modena to proste i ekonomiczne rozwiązanie do przewozu rowerów. Bagażnik na rowery Modena jest odpowiedni do przewozu rowerów z ramą o profilu owalnym i okrągłym. W komplecie zawiera paski do mocowania kół. Montaż uchwytu rowerowego przy pomocy cybantów które obejmują belki do 59 mm szerokości. Sprawdź cenę.

Bagażnik na rowery - Inter Pack Trio

Inter Pack Trio to solidna platforma do przewozu 3 rowerów. Montaż uchwytu rowerowego na kuli haka jest szybki oraz beznarzędziowy, ponadto uchwyt pasuje na każdą główkę haka holowniczego. Dzięki wygodnej i bezpiecznej funkcji odchylania otrzymujemy nieograniczony dostęp do bagażnika auta nawet z zamontowanymi rowerami. Bagażnik na rowery posiada zamki zabezpieczające zarówno sam bagażnik jak i przewożone rowery. W komplecie dodawane są taśmy do mocowania kół oraz ram. Bagażnik rowerowy Trio możliwy jest do złożenia w kilku prostych ruchach dzięki czemu znacznie ułatwione jest przenoszenie i przechowywanie uchwytu. Uchwyt rowerowy Trio spełnia normę XP, pozytywnie przeszedł testy statyczne i dynamiczne. Sprawdź cenę.

Bagażnik na rowery - Thule BackPac 973

Bagażnik rowerowy BackPac 973 to wszechstronny bagażnik wysokiej klasy (na 2–4 rowery) przeznaczony do montażu na vanach, minibusach i minivanach. Na dwa rowery, na trzy – z adapterem 973-23, na cztery – z adapterami 973-23 i 973-24. Dzięki wysokiej pozycji bagażnika światła tylne i tablica rejestracyjna są widoczne. Wszystkie elementy stykające się z nadwoziem auta są pokryte zabezpieczającą gumową warstwą ochronną. Odłączane uchwyty ramy ułatwiają i przyspieszają mocowanie rowerów. Szybko odpinane pasy, regulowane do kół o różnej wielkości. Rozsuwane szyny do montażu dużych rowerów. Składany ułatwia przechowywanie. Zamek zabezpieczający zewnętrzny rower, możliwość zabezpieczenia bagażnika na aucie dodatkowym zamkiem Thule 567. Zestawy dopasowujące bagażnik do konkretnych modeli aut. Ten produkt nie jest uniwersalny i pasuje do wybranych modeli aut. Lista aut dostępna w przewodniku Thule FIT Guide. Sprawdź cenę.

Bagażnik na rowery - Mont Blanc Discovery

Wysokiej klasy bagażnik rowerowy o intrygującej i drapieżnej sylwetce, którego istotną zaletą jest to, że rower po umieszczeniu go na uchwycie stoi na nim pionowo jeszcze przed przymocowaniem ramy i kół, to dzięki opatentowanej podstawie koła firmy Mont Blanc. Dzięki takiemu rozwiązaniu stawiając rower w uchwycie masz pewność, że się on nie przewróci, a mając wolne obie ręce możesz spokojnie i wygodnie zamocować koła i ramę roweru. Sprawdź cenę.

Zapraszamy również do naszego artykułu gdzie dowiecie się jaki bagażnik na rowery wybrać - na dach, na hak a może na bagażnik.