Niemiecka firma stoicielska Kelleners Sport specjalizująca się w modyfikowaniu samochodów marek BMW i Mini przygotowała pakiet tuningowy dla trójkowego BMW z benzynowym silnikiem 6-cylindrowym o pojemności 3 l.

Pakiet optyczny obejmuje tradycyjne elementy, takie jak zmodyfikowany przedni zderzak, wyprofilowane listwy progowe i ospojlerowanie tyłu włącznie z dyfuzorem. Na boku pojawiły się nowe lusterka wsteczne, a odpowiedni dźwięk zapewniają dwie chromowane końcówki wydechu i sportowy tłumik. W nadkolach pojawiły się 19-calowe koła ze stopów lekkich w designie Vegas 2, na których zamontowano opony Goodyear w rozmiarze 225/35 ZR 19 z przodu i 255/30 ZR 19 z tyłu.

Kelleners poszperał także przy silniku modelu 330i. Pojemność skokową jednostki zwiększono do 3,2 l, zmieniono jednostkę sterującą, kolektor dolotowy, układ wydechowy, tłoki i zawory. Moc wzrosła o 35 kW (48 KM) do 225 kW (306 KM), a moment obrotowy podskoczył o 41 Nm do poziomu 341 Nm. Pod maską pojawiła się rozpórka, która eliminuje skręcanie nadwozia i poprawia stabilność. Do mocniejszych jednostek dostosowano zawieszenie, które usztywniono i obniżono o 50 mm. Prędkość maksymalna zmodyfikowanego sedanu BMW 330i wynosi 278 km/h.