Musisz zaopatrzyć się w odpowiedni do tego sprzęt. Na rynku dostępnych jest wiele opcji, które dostosujesz do swoich potrzeb. Box narciarski, który w większości montuje się na specjalnych belkach na dachu samochodu, gwarantuje maksymalnie bezpieczny transport twojego sprzętu na stok. Załadowanie i rozładowanie nart lub deski jest łatwe i przyjemne, co pozwoli ci szybciej cieszyć się śniegiem. Bagażniki mogą pomieścić nawet do 6 par nart klasycznych lub 4 deski snowboardowe.

Thule Dynamic 800

Box dachowy Thule Dynamic 800 to bagażnik samochodowy posiadający aerodynamiczny design. Sportowy, aerodynamiczny kształt i dyfuzory optymalizują opływ powietrza wokół boxu, a „przytulona” do dachu linia podłogi doskonale dopasowuje go do dachu auta. Przymocowana do podłogi mata antypoślizgowa dodatkowo zabezpiecza przewożony ładunek.

Dzięki fabrycznie zamontowanym systemowi montażu Power-Click, który posiada zintegrowany wskaźnik siły mocowania, montaż boxa jest bardzo prosty i łatwy. Centralny zamek zapewnia maksimum bezpieczeństwa. Klucz z miękkim uchwytem można wyjąć tylko wówczas, gdy wszystkie rygle są zamknięte. Bagażnik ma możliwość całkowitego otwarcia dzięki przesuniętej do przodu pozycji boxu na dachu.  Załadunek przewożonego sprzętu jest w znaczny sposób ułatwiony dzięki obustronnemu otwieraniu. Sprawdź cenę!

Inter Pack Stella 400

Box dachowy Inter Pack Stella 400 ma optymalny stosunek ceny do jakości wśród dostępnych na rynku boxów dachowych. Box ten dzięki swej pojemności doskonale sprawdza się podczas letnich podróży oraz zimowych wyjazdów na narty. Montaż boxa na belkach dachowych odbywa się przy pomocy cybantów, które obejmują belki o szerokości max. 60 mm. Szeroki zakres regulacji pozwala zamontować boxa do różnych rodzajów belek (prostokątne lub owalne). Ten model posiada centralny zamek oraz sprężynowe siłowniki wspomagające otwieranie pokrywy. Stella wykonana została z materiału odpornego na promieniowanie UV. Powłoka materiału wygląda niesamowicie intrygująco i przyciąga wzrok. Sprawdź cenę!

Taurus Xtreme II 450

Taurus Xtreme II 450 czarny carbon to udoskonalona wersja popularnych od lat boxów z rodziny Xtreme, charakteryzująca się nowoczesnym designem, poprawionymi właściwościami aerodynamicznymi i nowymi rozwiązaniami, ułatwiającymi użytkowanie. Xtreme II 450 to solidny i niezawodny box, który powiększy przestrzeń bagażową twojego samochodu o 450 litrów.

Pomieści do 5 par nart lub 4 deski snowboardowe. Latem bez problemu przewieziesz w nim zestaw niezbędnych akcesoriów kempingowych. Elegancki, utrzymany w czarnej, matowej kolorystyce, o charakterystycznej strukturze materiału. Optymalne wymiary i udoskonalona, aerodynamiczna linia zapewniają komfort użytkowania. Sprawdź cenę!

Box Thule Motion XT XL

Box Thule Motion XT XL został zaprojektowany nie tylko pod względem przestronności i łatwości użytkowania, lecz również z myślą o stylistyce współczesnych samochodów. Przeznaczony dla rodzin box dachowy pozwala bezpiecznie przewieźć dodatkowy bagaż, sprzęt rekreacyjny i większe przedmioty. Posiada wiele cech zapewniających wygodę użytkowania, w tym prosty w użyciu i bezpieczny system montażu do bagażnika bazowego, płynnie otwierającą się i zamykającą pokrywę oraz dwustronne otwarcie ułatwiające dostęp do zawartości. Sprawdź cenę!

Thule Excellence

Thule Excellence to najbardziej ekskluzywny box dachowy marki, jaki kiedykolwiek zaprojektowano. Wyjątkowy kształt i dwubarwna kolorystyka wieka przykuwa uwagę. Odważnie nakreślone linie doskonale współgrają z sylwetkami współczesnych samochodów. Nie ma sobie równych pod względem łatwości załadunku i elegancji wzornictwa. Oświetlenie wnętrza oraz system szybkiego montażu sprawia, że ten box dachowy jest łatwy w użytkowaniu i bezpieczny nawet przy trudnych warunkach atmosferycznych.

Box posiada komfortowy uchwyt ułatwiający zamykanie, szczególnie gdy box zamontowany jest na wysokim samochodzie. Po zamknięciu pokrywy ładunek jest automatycznie zamocowany i zabezpieczony za pomocą zintegrowanej siatki i przegrody czołowej. Przesunięta do przodu pozycja boxu umożliwia maksymalne otwarcie tylnych drzwi w większości samochodów, a system Dual-Side umożliwia płynne otwieranie na obie strony. Thule Excellence jest wyposażony w opatentowany centralny zamek, którego konstrukcja zabezpiecza przed niewłaściwym zamknięciem wieka. Sprawdź cenę!