Każda “złota rączka” powinna zatem na wyposażeniu swojego garażu posiadać parę niezbędnych elektronarzędzi, które ułatwią i uprzyjemnią majsterkowanie. Używanie elektronarzędzi pozwala na dużą swobodę pracy - możesz ich wygodnie używać wszędzie tam, gdzie akurat potrzeba - nawet w terenie. Przygotowaliśmy dla was parę propozycji produktowych, które z pewnością pomogą przy drobnych naprawach i większych aspiracjach majsterkowych.

Wszystkie te elektronarzędzia oraz wiele innych znajdziesz w porównywarce cen Skąpiec.pl.

Szlifierka kątowa Einhell TE-AG 125/750

Szlifierka od Einhell świetnie sprawdzi się przy wymagających cięciach oraz szlifowaniu powierzchni drewnianych i metalowych, a dzięki smukłej obudowie i miękkiemu uchwytowi - oferuje bardzo wysoki poziom obsługi. Ponadto, uchwyt może być zamocowany w trzech różnych pozycjach do optymalnego dopasowania do danego przedmiotu obrabianego, co zapewnia trwałą przyczepność do wygodnego i bezpiecznego działania. Sprawdź cenę!

Wkrętarka akumulatorowa Fieldmann FDS 1013-A

Ta bezprzewodowa wkrętarka z łatwością wkręci i wykręci większe i dłuższe śruby dzięki baterii litowo-jonowej oraz mocnemu silnikowi o momencie obrotowym sięgającym 10 Nm. Wkrętarka posiada funkcję zmiany kierunku rotacji, jak również oświetlenie LED, które zapewnia lepszą widoczność w obszarze pracy narzędzia. Diody LED na wskaźniku zużycia baterii poinformują cię wystarczająco wcześnie o konieczności naładowania wkrętarki. Sprawdź cenę!

Wielofunkcyjny lokalizator kabli Lanberg NT-0501

To urządzenie jest nieodzownym narzędziem każdego instalatora. Pomaga w znaczącym stopniu zaoszczędzić czas w poszukiwaniu i weryfikacji par przewodów sieciowych jak i elektrycznych. Urządzenie lokalizuje, weryfikuje połączenia i wykrywa ewentualne problemy z zwarciami lub niepoprawnymi połączeniami par. Sprawdź cenę!

Opalarka Einhell TH-HA 2000/1

Opalarka to narzędzie o różnorodnym zastosowaniu, posiadające różne nakładki, bezpieczną i stabilną pozycję stojącą oraz uchwyt antypoślizgowy. Ten egzemplarz posiada dyszę rozpylającą, dyszę reflektorową, zdzierak do farb, dyszę szerokokątną, dyszę redukującą oraz poręczną walizkę do transportu i przechowywania. Sprawdź cenę!

Wyrzynarka Verto 52G055

Dzięki wyrzynarce szybko i precyzyjnie możesz robić cięcia w drewnie, metalu i tworzywach sztucznych. Brzeszczot wyrzynarki zabezpieczony jest osłoną wykonaną z przeźroczystego poliwęglanu. Ergonomiczny uchwyt z wbudowanym włącznikiem podnosi komfort pracy urządzeniem. Sprawdź cenę!

Pozostałe elektronarzędzia, które powinien posiadać każdy majsterkowicz, to:

Lutownica Dedra DED7538 - sprawdź cenę!

Piła elektryczna Fiskars 110950 - sprawdź cenę!

Wiertarka Graphite 58G716 - sprawdź cenę!

Szlifierka mimośrodowa Graphite 59G343 - sprawdź cenę!

Zgrzewarka do rur plastikowych Pansam A124020 - sprawdź cenę!