Nigdy nie wiemy kiedy będziemy musieli coś przykręcić lub odkręcić. Dobrze więc mieć przy sobie narzędzie dzięki, któremu poradzimy sobie z każda śrubą. Wkrętarka będzie do tego w sam raz. Oto kilka wybranych modeli, które ułatwią majsterkowanie.

Black&Decker BDCD8-XK

Zwarta, kompaktowa budowa narzędzia w wyniku zastosowania zintegrowanego akumulatora ułatwia prace szczególnie w miejscach trudno dostępnych. Akumulator Li-Ion utrzymuje ponad 80% ładunku przez ponad 90 dni w przypadku braku użycia. Brak potrzeby ładowania przed każdym użyciem. Ładowarka Mikro USB oraz wskaźnik ładowania akumulatora. Obroty prawo/lewo pozwalają na skuteczne wykonanie zadania. Sprawdź cenę.

ASIST AE2 V12 L

Akumulatorowa wiertarko-wkrętarka Asist AE2V12L (12 V), przeznaczona do wiercenia w drewnie, metalu, czy też cegle. Doskonała rękojeść soft grip pozwala wygodnie trzymać urządzenie – użytkownik nie męczy się także podczas długotrwałej pracy. Dodatkowo zastosowano oświetlenie LED do polepszenia warunków pracy. Sprawdź cenę.

Trotec PSCS 10-16V

Wkręcanie i wiercenie, zoptymalizowana obsługa & szybka wymiana na długo wystarczającego akumulatora - PSCS 10-16V ma wszystko czego można oczekiwać od wysokiej jakości markowej wiertarko-wkrętarki- a nawet więcej. Sprawdź cenę.

FIELDMANN FDV 1004

Podczas pracy z wiertarką Fieldmann z łatwością dotrzeć można w każde miejsce, ponieważ nie ogranicza jej żaden kabel urządzenie zasilane jest baterią litowo-jonową 14,4 V. Razem z baterią ma niewielką wagę i jest dobrze wyważona, ponadto ergonomiczna rękojeść gwarantuje pewny uchwyt. Wiertarka ma szybkozaciskowy uchwyt wiertarski, na wiertła o maksymalnej średnicy10 mm, 2 prędkości oraz 25 + 1 stopni momentu obrotowego, co jest bardzo pomocne przy wkręcaniu i dokręcaniu różnych rodzajów śrub i wkrętów. Sprawdź cenę.

Hecht 1215

Hecht 1215 jest akumulatorową wiertarko-wkrętarką z odpowiednią mocą do wiercenia, z wysokiej jakości akumulatorem litowo-jonowym o napięciu 12 V. To sprawia, że możliwe jest osiągnięcie do 1350 obr / min, oraz maksymalny moment obrotowy do 20 Nm. Do uchwytu może być zamocowane narzędzie od średnicy 0,8 do 10 mm. Do ładowania akumulatora można użyć dołączonej szybkiej ładowarki, której wystarczy niespełna 1 godzina do pełnego naładowania akumulatora. Sprawdź cenę.

Verto 50G275

VERTO Wiertarko-wkrętarka akumulatorowa Li-Ion 2 x 14.4V/1.3Ah, walizka 50G275 Wiertarko-wkrętarka akumulatorowa VERTO wyposażona w wydajny akumulator Li-Ion o napięciu 14.4V i pojemności 1.3Ah. Zakres obrotów wynosi 0-550 obr./min. 25-stopniowa regulacja momentu obrotowego pozwala precyzyjnie dostosować siłę dokręcania, a także skorzystać z funkcji wiercenia. Maksymalny moment obrotowy wynosi 20 Nm. Korpus wkrętarki wykonany jest z odpornego na uszkodzenia tworzywa. Wkomponowane w rękojeść miękkie wkładki poprawiają komfort pracy. Sprawdź cenę.

Inne wkrętarki, którymi warto się zainteresować:

Black&Decker BDCD12K-QWSprawdź cenę!

Graphite 58G214Sprawdź cenę!

Makita 6281DWAESprawdź cenę!

Bosch PSR 10,8 Li-2Sprawdź cenę!