Najlepsze tory

Na początek, wszystkim fanom 4 kółek proponujemy wyścigową zabawę na jednym z dwóch najlepszych torów kartingowych.

Całorocznie, na najwyższym poziomie

F1Karting to obiekt halowy, zlokalizowany na warszawskim Żeraniu przy Jagiellońskiej 82. Hasło obiektu - Wyższy Poziom Kartingu - idealnie oddaje klimat tego miejsca, charakteryzującego się wyścigowym stylem wnętrza. Po zmaganiach na torze, do Waszej dyspozycji pozostaje stylowa, klimatyzowana sala eventowa oraz bar, w którym można napić się i zjeść.

Prestiżowo,  jak na prawdziwym torze profesjonalnym

Drugi polecany przez nas tor to Kartingowy Narodowy na PGE Narodowym - asfaltowa nawierzchnia gwarantuje doznania towarzyszące prawdziwym kierowcom wyścigowym. To Wyścigowe Centrum Rozrywki zlokalizowane jest od strony nadwiślańskich bulwarów. Po wyścigach na gokartach, możemy cieszyć się piękną panoramą na Wisłę, Stare Miasto, Pałac Kultury i Nauki i Most Świętokrzyski.

Na obu torach poszalejemy na najnowocześniejszym sprzęcie – gokartach włoskiej marki CRG o mocy 10 KM. Dodatkowo na Kartingowym mamy do dyspozycji wyświetlacze czasu zamontowane na kierownicach gokartów, dzięki którym na bieżąco możemy kontrolować swoje osiągnięcia. Oba tory wyposażone są w najnowocześniejszy system kartingowy, dzięki któremu otrzymujemy m.in.  możliwość analizowania swoich czasów on-line.

Jazdy indywidualne

Najbardziej opłacalną opcją jest promocja obowiązująca w obu obiektach Happy Hours (w tygodniu do godz. 17:00 1 jazda gokartem kosztuje od 29 zł).  Obiekty oferują  dodatkowe promocje 1-dniowe, dzięki którym mamy możliwość skorzystania z oferty na bardzo preferencyjnych warunkach.

Chcesz poszaleć w grupie?

Zorganizuj własne Grand Prix – poczujesz się jak na torze Formuły. Po ostatnim wyścigu zwycięzcy staną na podium z uśmiechem na twarzy i medalem na szyi. Ta oferta umożliwia dodatkowo rezerwację strefy dla Waszej grupy i rezerwację terminu.

Karting to świetna zabawa i sposób na rozładowanie emocji po ciężkim dniu pracy. Wyjście grupowe na tor jest pomysłem m.in. na imprezę firmową, wieczór kawalerski lub urodziny.

Szkoła Gokartowa

Jeśli chcesz, by Twoje dziecko również złapało wyścigowego bakcyla, nie czekaj - już od 5 roku życia może rozpocząć naukę w największej polskiej Szkole Gokartowej F1Karting! Zajęcia odbywają się regularnie, raz w tygodniu od września do czerwca. Prowadzone są przez profesjonalnych trenerów: Tomasza Krzemińskiego – Mistrza Polski w kartingu z 2010 r., Łukasza Bartoszuka – Mistrza Polski w kartingu z 2015 r., Klaudię Podkalicką – rajdowca, zdobywczynię wielu tytułów mistrzowskich w rajdach.

Wyścigi profesjonalne

Zawsze marzyłeś o ściganiu? Chciałbyś zmierzyć się z najlepszymi kierowcami w Polsce, a nawet Europie? Na to nigdy nie jest za późno. W zawodach kartingowych biorą udział zarówno dzieci, jak również dorośli. Zacznij trenować i przygotuj się do udziału w zawodach sezonu 2017. Najprężniej rozwijającym się Zespołem zawodników profesjonalnych jest CRG Racing Driver Program (CRG RDP) – Team, który podjął współpracę z włoskim zespołem fabrycznym CRG. Zawodnicy CRG RDP trenują pod opieką profesjonalnych trenerów, inżyniera, mechaników. Ścigają się na profesjonalnych torach, m.in. na torze w Poznaniu oraz obiektach zagranicznych. Team zaplanował już trasę treningów zimowych w cieplejszych krajach Europy, latem zawodnicy korzystają z obiektów w Polsce.

Więcej na:

F1Karting

Kartingowy Narodowy

Szkoła Gokartowa F1Karting

Team CRG Racing Driver Program www.f1team.pl oraz www.driverprogram.pl