Ten samochód wyścigowy zbudowany na przestrzennej ramie rurowej, z poszyciem z włókna węglowego, silnikiem V8 i sekwencyjną skrzynią biegów Hewland, znakomicie prezentował się w różnych punktach Szczecina, Wrocławia i Warszawy.

W Szczecinie Hussarya GT odwiedziła pokryte kostką tarasy Wałów Chrobrego, powstałych jako Tarasy Hakena. Ich zakręty i monumentalne budynki na szczycie zbocza górującego nad Odrą podkreśliły niezwykłość tej fotograficznej lokalizacji. Później samochód znalazł się na Jasnych Błoniach. W Szczecinie samochód pojawił się jeszcze przed Muzeum Techniki i Komunikacji, przed Filharmonią imienia Mieczysława Karłowicza, która w 2015 zdobyła tytuł najpiękniejszego budynku Europy, a także w głębi szczecińskiego portu oraz na bulwarze naprzeciw Starego Miasta.

We Wrocławiu Arrinera wzbudziła ogromne zainteresowanie na Rynku, gdy znalazła się przed historycznym ratuszem, którego budowę rozpoczęto w XIII wieku. Dosłownie tysiące Polaków i cudzoziemców tłoczyły się wokół samochodu, usiłując sfotografować błękitny wóz wyścigowy w Europejskiej Stolicy Kultury 2016.

Na koniec trasy, w Warszawie, sesja fotograficzna o świcie na Placu Piłsudskiego podkreśliła dziedzictwo historyczne.

Zapraszamy do galerii.