I to wszystko niezależnie od dotychczasowych dochodów. Pieniądze dostaną wszyscy – i bogaci, i ci mniej zamożni. Być może część emerytów swoją trzynastkę dołoży do zakupu nowego auta, ale nie będzie ich zbyt wielu. Najwięcej zyskają rodziny z kilkorgiem dzieci, bo jeśli mają nawet dwójkę, to już od lipca mogą otrzymywać po 1000 zł każdego miesiąca.

A to już poważny zastrzyk gotówki, który pozwala m.in. na zmianę lub kupno samochodu. Sprzedawcy aut używanych szykują się na większy popyt, bo na pewno więcej ludzi będzie chciało przesiąść się do nowego/używanego samochodu. Gdy się z nimi rozmawia, to szacują, że dużym zainteresowaniem będą się cieszyły auta w cenie od 10 000 do 20 000 złotych.

Znajdą się z pewnością chętni na droższe, choć pewnie ich udział będzie wyraźnie mniejszy. Należy zatem liczyć się z tym, że rynek aut używanych dostanie w drugiej połowie roku mocny impuls do dynamicznego rozwoju.

A wszystkim tym, którzy już teraz chcą wybrać najlepszy samochód, polecamy nasz nowy katalog „Używane”. Tam znajdziecie najważniejsze informacje o 215 modelach z różnych segmentów i w różnych cenach.