W Indiach pod nazwa Beat sprzedawana jest druga generacja Chevroleta Sparka. Nazwa przejęta została z konceptu prezentowanego w 2007 roku i ma odróżniać ten model od wciąż znajdującej się w ofercie pierwszej generacji Sparka.

Chevrolet Beat Diesel napędzany jest trzycylindrowym silnikiem wysokoprężnym z turbodoładowaniem o pojemności skokowej 936 cm3 o mocy 60 KM i maksymalnym momentem obrotowym 150 Nm przy 1700 obr./min. Współpracuje on z pięciostopniową przekładnią manualną i średnio zużywa 4,16 l/100 km oleju napędowego.

Mały turbodiesel stanowi odpowiedź koncernu General Motors na stale rosnące ceny paliw w Indiach, a Chevrolet Beat będzie w tym momencie jedynym przedstawicielem z taka jednostką napędową w swojej kategorii. Silnik ten będzie produkowany w zakładzie Talageon Chevrolet India.

Obecnie Chevrolet Beat oferowany jest w Indiach z czterocylindrowym silnikiem o pojemności skokowej 1.2 litra o mocy 83 KM i maksymalnym momencie obrotowym 108 Nm. Jest też wersja LPG o mocy 80 KM i maksymalnym momencie obrotowym 104 Nm.