Nowy minisamochód pomaga jej sprawnie poruszać się po mieście. „Szczerze, nie wyobrażam sobie teraz przesiadki do „zwykłego” samochodu. Smart sprawia, że nie muszę martwić się, czy znajdę odpowiednie miejsce do zaparkowania, a jednocześnie spełnia wszystkie moje potrzeby - ma wygodne, szerokie wnętrze, zautomatyzowaną skrzynię i bagażnik mieszczący zakupy i wszystkie rzeczy potrzebne na trening. Gdy tylko wsiadam do środka, pokładowe audio automatycznie łączy się ze smartfonem i odgrywa moją ulubioną muzykę. Czasami traktuję przejażdżkę smartem jako część treningu…” - powiedziała z uśmiechem Ewa Chodakowska.

Smart Fortwo Cabrio to prawdziwy kabriolet. Miękki, materiałowy dach odsuwa się automatycznie w ciągu 12 s (można go otwierać również w czasie jazdy lub zdalnie na postoju poprzez kluczyk). Słupki dachowe demontuje się ręcznie – można je przechowywać w schowku zintegrowanym z klapą bagażnika. Do wyboru są trzy odcienie płóciennego dachu: dżinsowy, czerwony lub czarny. Smart Fortwo Cabrio to droga zabawka - kosztuje minimum 55 500 zł.

„Zawsze cieszę się, gdy mam okazję nie tylko prowadzić trening, ale przede wszystkim zachęcić ludzi do aktywności fizycznej. Tu widzę swoją misję. Podobnie jest ze smartem - to samochód, który ożywia miejską przestrzeń dzięki swojej zwinności i świeżości. Bardzo się cieszę, że w letnim sezonie mogę przesiąść się ze smarta fortwo coupe do wersji cabrio. Wrodzone zalety smarta uzupełnia tu składany dach: i odkąd pierwszy raz wsiadłam za kierownicę, niemal codziennie nie odmawiam sobie frajdy jazdy z wiatrem we włosach” - dodaje Ewa.

Ewę Chodakowską i jej nowy samochód zobaczysz w galerii zdjęć.

Ewa Chodakowska w nowym Smarcie cabrio
Ewa Chodakowska w nowym Smarcie cabrio