Ruszyła kolejna edycja „Fanów czterech kółek” na Discovery Channel. Po raz kolejny Mike Brewer i Edd China wezmą na warsztat klasyczne auta, które okres świetności mają już za sobą.

Mike to specjalista od wyszukiwania zużytych i zaniedbanych, ale przez to tanich pojazdów, które po naprawie i dopieszczeniu tak nabierają wartości, że można je sprzedać z zyskiem. Edd odpowiada za kwestie techniczne i remont samochodów. Przy okazji dzieli się z widzami swoim doświadczeniem.

Discovery Channel wspólnie z naszą redakcją przygotowało nie lada atrakcję dla polskich widzów programu: każdy, kto posiada fajne, lecz wymagające doprowadzenia do porządku auto, może liczyć na jego profesjonalną naprawę przez specjalistów od samochodowej metamorfozy.

Egzemplarz musi być ciekawy, mieć duszę, historię, a może nawet legendę, powinien być zarejestrowany i ma jeździć. Jury programu wybierze 5 najciekawszych przypadków, a następnie zwycięzcę wskażą widzowie Discovery Channel.

Każdy, kto chce zgłosić swoje auto do udziału w programie, powinien do 29 kwietnia wejść na stronę www.discoverychannel.pl i wypełnić formularz.