09.05 - 10.05 - MOTO Session, Lublin

Nowości i ciekawostki z branży, a także zapierające dech w piersiach pokazy – wszystko, o czym marzy każdy pasjonat czterech kółek znaleźć można na lubelskich targach MOTO Session. A ponieważ w tym roku podczas imprezy swoje 65-lecie będzie świętować Polski Związek Motorowy, dlatego wszystkich uczestników czekają liczne atrakcje związane z historią motoryzacji. Solidną dawkę sportowej rywalizacji zapewnią natomiast zawody Stunt Cup.

09.05 - 10.05 - Moto Weteran Bazar, Łódź

Moto Weteran Bazar to jedna z największych w Polsce giełd pojazdów zabytkowych. To idealne miejsce na spotkanie wszystkich hobbystów, kolekcjonerów, a także pasjonatów historii. Oprócz klasycznych i muzealnych pojazdów, na łódzkich targach można podziwiać także inne eksponaty, takie jak odzież, militaria oraz akcesoria związane z dawną techniką.

16.05 - 17.05 - Auto Nostalgia, Warszawa

Podobnie jak w przypadku łódzkiej imprezy, Auto Nostalgia to targi poświęcone w głównej mierze pojazdom zabytkowym. Jedną z głównych atrakcji tegorocznej edycji będzie pojazd amerykańskiej marki REO datowany na rok 1928. To doskonała okazja, aby poznać bogatą historię tego niezwykłego auta, które będzie po raz pierwszy eksponowane w Polsce.

23.05 - 24.05 - ProfiAuto Show, Katowice

12 edycja targów ProfiAuto to jak zwykle przegląd największych branżowych trendów i nowości. Swoje najnowsze modele będą mieli okazje zaprezentować przedstawiciele najważniejszych firm automotive w kraju – zarówno dealerzy, jak i producenci części i akcesoriów samochodowych oraz sprzedawcy wyposażenia warsztatów. Wśród wystawców m.in. Castrol, Delphi, Hitachi. Mobil czy Shell. Jedną z wielu atrakcji będzie specjalny pokaz pojazdów z lat 50-tych i 60-tych.

29.05 - 31.05 - XXIX Ogólnopolski Zlot Campingu i Caravaningu „Jeziorsko 2015”, Kościanki

Pod koniec miesiąca Kościanki ponownie staną się „campingową stolicą Polski”. XXIX Ogólnopolski Zlot Campingu i Caravaningu to świetna zabawa nie tylko dla fanów turystyki samochodowej. Przede wszystkim, to pełna atrakcji impreza dla całej rodziny. Nie zabraknie konkursów i gier dla dzieci i dorosłych (wśród nich m.in. wielobój i rodzinne „polowanie na lisa”), a także rywalizacji sportowej (jazda sprawnościowa samochodem o Puchar Prezesa ZO PZM w Łodzi). Idealny pomysł na ostatnią w tym roku majówkę.

Przygotowując motor do wyjazdu warto przyjrzeć się promocjom Motardinn na Kupon.pl czy rabatom w Agito na Newsweek.pl/kupony-rabatowe.