Zainteresowanie motoryzacją zabytkową jest w Polsce coraz większe. Organizowanych jest wiele imprez, które przyciągają liczne rzesze właścicieli klasyków i ich miłośników. Wystawa klasycznych samochodów organizowana w halach targowych w podwarszawskim Nadarzynie z całą pewnością po raz kolejny przejdzie do historii polskiej motoryzacji jako sukces organizatorów.

To wydarzenie o szerokim zasięgu tematycznym. Zwiedzający będą mogli podziwiać nie tylko zabytkowe pojazdy z lat dwudziestych i trzydziestych minionego stulecia, ale także powojenne klasyki, które jeszcze z polskich dróg pamięta najstarsze pokolenie.

O imprezie

IV edycja Oldtimer Warsaw Show – wielka wystawa i aukcja zabytkowych aut. Poprzednia edycja zgromadziła ponad 1000 zabytkowych pojazdów i zajęła 50 000 m2. Naszą wystawę odwiedziło około 28 000 osób z Polski i zagranicy. Oldtimer Warsaw Show to profesjonalnie przygotowywana, największa tego typu impreza w Polsce

Wystawcy na Warsaw Oldtimer Show:

- sprzedawcy zabytkowych pojazdów,

- firmy renowacyjne,

- firmy ubezpieczeniowe,

- muzea motoryzacji i kluby motoryzacyjne.

W ramach targów Warsaw Oldtimer Show:

- aukcja pojazdów klasycznych,

- giełda pojazdów zabytkowych,

- konferencje, seminaria i pokazy,

- rajd samochodów zabytkowych.

Wystawę odwiedzają osoby chętnie lokujące kapitał w zabytkowych pojazdach – kadra zarządzająca i właściciele dużych firm oraz przedstawiciele prestiżowych zawodów – lekarze, architekci, prawnicy. Podczas poprzedniej edycji na aukcji zaprezentowano 40 samochodów.

Wszystkie auta zostały wcześniej sprawdzone przez rzeczoznawców. Ponad 50% pojazdów znalazło nabywców.

Zapraszamy w danich 13-14 maja 2017 do Ptak Warsaw Expo na wystawę Warsaw Oldtimer Show.