Na stoisku nie mogło także zabraknąć wciąż podziwianego za wyrózniający się styl C4 Cactusa, roodzinne i ultrakomfortowe C4 Picasso oraz pojemny i funkcjonalny model Citroën SpaceTourer.

Podczas Poznań Motor Show 2017, Citroën zaprasza na stoisko, które w myśl programu Citroën Advanced Comfort® będzie zapowiedzią nowego formatu wnętrz punktów sprzedaży marki w Polsce.

Na polski rynek powraca Citroën C1, który sprawdzi się w codziennym użytkowaniu dzięki kompaktowym wymiarom (długość 3,46 m), zwrotności (promień skrętu 4,80 m). Więcej użytecznych technologii, a wszystko to w rozsądnym budżecie od 36 200 zł i z niskimi kosztami użytkowania wynikającymi z ograniczonej masy (840 kg) i zastosowania najnowszej generacji silników benzynowych, dzięki którym Citroën C1 plasuje się na najlepszym poziomie w segmencie pod względem zużycia paliwa i emisji CO2.

Nowy Citroën C3, barwną osobowością oraz świeżym i optymistycznym designem zrywa z utartymi kanonami, nie tylko w swoim segmencie. Dzięki dwubarwnemu nadwoziu z trzema kolorami dachu do wyboru, i stylowi dalekiemu od stereotypów segmentu, nowy model jest od razu rozpoznawalny. Jednocześnie Nowy C3 jest praktyczny; wyposażony jest w unikalne panele Airbump®, które chronią nadwozie przed uszkodzeniami. Z kolei większy prześwit i wysoka pozycja za kierownicą dają poczucie bezpieczeństwa i komfort zajmowania miejsca w kabinie. Wnętrze nowego C3 zostało zaprojektowane z założeniem, aby pasażerowie czuli się dobrze i regenerowali swoje siły. Jest więc przytulne, nowoczesne, intuicyjne i wygodne.

Schowki zostały zaprojektowane i rozmieszczone w możliwie najbardziej funkcjonalny sposób, a bagażnik ma objętość prawie 300 litrów. Wygoda w kabinie to również intuicyjne w obsłudze elementy sterujące, takie jak centralny 7-calowy tablet dotykowy.

W nowym C3 po raz pierwszy na świecie Citroën proponuje ConnectedCAMCitroën™, multimedialną kamerę o kącie widzenia 120°, full HD i rozdzielczości 2 milionów pikseli, wyposażoną w GPS i pamięć wewnętrzną 16 GB. Kamera jest umieszczona za lusterkiem wstecznym na przedniej szybie rejestruje obraz widziany przez kierowcę przed samochodem.

W Poznaniu nie mogło zabraknąć nowego Citroëna C-Elysee. Ten przestronny sedan w rozsądnych cenach po modernizacji cechuje się atrakcyjniejszym wyglądem oraz bardziej rozbudowaną lista wyposażenia. Warto wymienić 7-ocalowy ekran dotykowy i system multimedialny z nawigacją i możliwością podłączenia smartfona.

Na stoisku Citroën zaprasza do hali na 5 Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Materiał powstał przy współpracy z marką Citroën.