Recykling w kopalni

Robert Rybicki
Robert Rybicki
Zatrudnienie znaleźli tutaj byli górnicy, zwolnieni w związku z restrukturyzacją. Hydromag świadczy usługi w zakresie remontów urządzeń górniczych. 90 procent zamówień pochodzi z kopalni. To jednak za mało, żeby utrzymać się na rynku. Firma musi więc uniezależnić się od kopalni, poszerzając wachlarz propozycji rynkowych. Stąd pomysł uruchomienia stacji recyklingu. Inwestycja kosztowała prawie pół miliona złotych. Planowany "przerób" roczny: od 1,5 do 2 tysięcy samochodów.
Autor Robert Rybicki
Robert Rybicki
Powiązane tematy: Wiadomości Recykling

To jest materiał Premium

Dołącz do Premium i odblokuj wszystkie funkcje dla materiałów Premium:

czytaj słuchaj skracaj

Dołącz do premium
Odpowiedź na pytanie przygotowana przez Onet Czat z AI:
Coś poszło nie tak. Spróbuj ponownie później.
Wyczerpałeś dzienny limit konwersacji z Onet Czatem z AI. Spróbuj ponownie jutro. Pamiętaj, że wciąż możesz korzystać z treści na Onecie!