Wielki finał, wielkich zawodów już 6 września na Stadionie X-lecia! Będzie to sportowe pożegnanie tego legendarnego obiektu. Bilety są do nabycia w salonach Empik i sklepach Media Markt oraz poprzez stronę internetową www.ticketpro.pl

Tegoroczny cykl zawodów Red Bull X-Fighters rozgrywany jest aż na 3 kontynentach i w 6 państwach świata. To najważniejsza seria zawodów w tej dyscyplinie sportu. Podczas tegorocznej edycji rywalizowano już w Meksyku, Brazylii i USA, a do rozegrania pozostały jeszcze zawody w Hiszpanii, Niemczech oraz wielki finał w Polsce – Red Bull X-Fighters Super Session Warsaw. Po raz pierwszy polscy fani na żywo będą mogli dopingować czołowych riderów FMX i uczestniczyć w niepowtarzalnym przedsięwzięciu, jakim jest Red Bull X-Fighters.

Polska odsłona będzie wyjątkowa również ze względu na unikalny charakter Stadionu X-lecia. Międzynarodowa ekipa specjalizująca się w budowie torów ziemnych stworzy w niecce stadionu jeden z największych i najbardziej nowatorskich torów FMX. Od podstaw powstanie cała infrastruktura niezbędna do przeprowadzenia zawodów: system nagłośnienia i oświetlenia oraz zaplecze techniczne, medyczne i sanitariaty. Ponadto dla publiczności zostaną wzniesione specjalne trybuny na 18 000 miejsc siedzących. Dodatkowo przewidziano także 15 000 miejsc stojących na płycie boiska. Łącznie zawody w Warszawie będzie mogło obserwować aż 33 000 widzów, kilka razy więcej niż średnio gromadzą stadiony polskiej ekstraklasy podczas kolejek ligowych w piłce nożnej!

Bilety na Red Bull X-Fighters Super Session Warsaw są dostępne w sprzedaży od 15 lipca na stronie www.tiketpro.pl oraz w salonach Empik i sklepach Media Markt w cenie 129,00 PLN i 159,00 PLN za miejsce siedzące oraz 89,00 PLN za miejsce stojące. Ponadto przewidziano również 50 miejsc dla osób niepełnosprawnych w cenie 89,00 PLN.