W ramach Premiere Edition Renault Polska oferuje nowy model Kadjar w metalizowanej barwie nadwozia o nazwie Czerwony Flamme oraz z bogatym wyposażeniem.

Seria limitowana ograniczona została do 100 egzemplarzy, a o ich zakupie decyduje kolejność zgłoszeń. Cena przedpremierowej wersji samochodu Renault Kadjar została ustalona przez polskiego importera na 89 900 zł.

ofercie na innych kontynentach. W Chinach planowana jest także jego produkcja, gdzie stanie się pierwszym samochodem marki Renault, który będzie produkowany w tym kraju.

Renault Kadjar jest kolejnym modelem maarki, który powstał na platformie modularnej dla większych modeli. Alians Renault – Nissan nazywa CMF  ją (Common Module Family) i jest ona dostępna w trzech wersjach. CMF-A przeznaczona dla małych modeli, CMF-B dla modeli średnich segmentów oraz CMF-C/D dla największych modeli, które powstaną w ramach czteroletniego programu rozwoju marek Renault i Nissan. Na tej platformie zbudowano już takie modele jak: Nissan Qashqai II, X-Trail II i Renault Espace V.