Decydując się na przyczepę kempingową, skupiamy się na praktycznych walorach, dzięki którym ten towarzysz wakacyjnych wyjazdów będzie jak najlepiej odpowiadał naszym potrzebom czy możliwościom finansowym.

Oprócz wielkości czy przestronności zwracamy także uwagę na wyposażenie – liczba miejsc do spania, toaleta, prysznic, markiza czy kuchenka bądź lodówka to elementy, których posiadanie może bardzo ułatwić korzystanie z mobilnego domu na kołach.

Jednocześnie drugorzędne znaczenie ma dla nas (najczęściej) stylistyka przyczepy. W kwestii wyglądu ważniejsze jest to, żeby używana przyczepa była w dobrym stanie technicznym.

Przyczepa kempingowa – styl bycia

Tymczasem są osoby, dla których praktyczne walory schodzą na drugi plan, bo przegrywają z oryginalną stylistyką czy nietypowym wyposażeniem. To obiekty dla ludzi, którzy nie tylko są fanami karawaningu, lecz także dla tych, którzy lubią się wyróżniać, więc przyczepa ma wyrażać ich styl bycia.

W galerii przestawiamy 14 przyczep kempingowych, których wygląd zwróci uwagę każdego, niekoniecznie tylko amatorów aktywnego spędzania wolnego czasu. To także przyczepy, które za sprawą odpowiedniego wyposażenia zapewnią wyższy komfort podczas odpoczynku lub sprawdzą się podczas podróżowania w trudnych warunkach drogowych.

Wśród tych nietypowych przyczep są także modele o awangardowym kształcie, wyjątkowo małe obiekty oraz stylizowane na zabytkowe wersje. Pewne jest, że ludzie którzy je projektowali, mieli dużo odwagi. W tym przypadku wyszło to na dobre.