Wielokrotny triumfator rajdów samochodowych – Tomasz Kuchar w męskiej rozmowie ze Zbigniewem Urbańskim opowie o tym jak zachować się za kierownicą nawet w trudnych warunkach. Fani rajdów samochodowych będą mieli niepowtarzalną okazję spotkać dwie legendy wyścigów w jednym miejscu.

Tomasz Kuchar i gra Gran Turismo 5 na PlayStation 3 pojawią się wspólnie na scenie na pierwszym piętrze sklepu Empik Junior Megastore przy ulicy Marszałkowskiej w Warszawie. Pięciokrotny zwycięzca słynnego Rajdu Barbórki, opowie o swoich rajdowych doświadczeniach oraz najbardziej wyczekiwanej grze roku.

Każdy z uczestników spotkania będzie miał okazję wygrać ekskluzywne, kolekcjonerskie egzemplarze bestsellerowej Gran Turismo 5 oraz zmierzyć się z samym Kucharem w pojedynku jeden na jeden za kierownicą symulatora do gry GT5 na PlayStation.

„Za kierownicą samochodu rajdowego, o sukcesie decydują ułamki sekund. Tylko wiele lat treningu pozwala osiągnąć sukces. W grze Gran Turismo 5, wrażenia z jazdy są naprawdę realistyczne i zmuszają mnie do aktywnej jazdy, choć przyznam, że często zdarza mi się przegrać. Widocznie są tacy, którzy trenują częściej” – mówi Tomasz Kuchar. „Mam nadzieję, że miłość fanów gry Gran Turismo do wyścigów, zostanie przelana na wirtualnych lub prawdziwych torach rajdowych, ale nigdy na ulicach”.