To miała być rutynowa kontrola drogowa, ale chociaż policjanci widzieli już wiele, ta zaskoczyła nawet ich. Funkcjonariusze z Wyszkowa 24 grudnia sprawdzali samochód kierowcy z powiatu ostrowskiego. Ten postanowił wykorzystać moment, ukląkł przed swoją partnerką na jednym kolanie i poprosił, by została jego żoną.

Czytaj także: Alkohol w czasie świąt. Ile czasu musi minąć od spożycia, żeby bezpiecznie prowadzić samochód?

"Magia Świąt"

Jak relacjonują policjanci, kobieta powiedziała "tak" bez zawahania się, następnie narzeczony wręczył jej bukiet kwiatów. Policja z Wyszkowa na swoim profilu na Facebooku opublikowała nagranie z tej nietypowej kontroli: "Magia Świąt. Love Is in the Air. Cieszymy się, że mogliśmy uczestniczyć w tak ważnej chwili mieszkańców powiatu Ostrowskiego" — czytamy w poście.

Czytaj także: Najmniej ofiar wypadków od lat. Policja opublikowała statystyki z Bożego Narodzenia

Na nagraniu widać, jak magicznemu momentowi przygląda się trzech policjantów. "Wigilię 24 grudnia oraz tę niecodzienną kontrolę drogową zapamiętamy na długo. (...) Parze narzeczonych życzymy dużo szczęścia na swojej drodze życia oraz spełnienia wszystkich marzeń. Niech magia tegorocznych Świąt będzie z Wami przez całe życie" życzą parze policjanci z Wyszkowa.

Źródło: Policja Wyszków

(DSZ)