Zawsze atrakcyjne, łączące sportowe tradycje, elegancję i nienaganne prowadzenie z dynamicznymi układami napędowymi. Niezależnie od tego, czy jest to kompaktowy samochód miejski, elegancki sedan, sportowe coupe, praktyczny SUV, czy ultrasportowy samochód z linii M - każdy z nich ma ogromną rzeszę miłośników. Każdy z nich budzi ogromne emocje i chęć posiadania właśnie takiego samochodu.

Wiele osób sądzi także, że tak wyjątkowe samochody są poza ich zasięgiem. Nic bardziej mylnego. Teraz każdy miłośnik marki może jeździć na co dzień swoim wymarzonym BMW.

BMW Finacial Services oferuje szeroką ofertę finansowania, która obejmuje leasing, kredyt oraz ubezpieczenie samochodu. Wszystko to dostępne jest w bardzo wygodnej formie - w dwóch wariantach - BMW Comfort Lease oraz BMW Leasing. Niezależnie od tego, na który wariant leasingu się zdecydujemy, wystarczy wejść na stronę BMW Leasing i wybrać swoje wymarzone BMW.

BMW Comfort Lease - atrakcyjny leasing dla każdego

W BMW Comfort Lease możemy cieszyć się niskimi ratami - znacznie niższymi niż w tradycyjnym leasingu lub kredycie. Będziemy spłacać bowiem nie, całą wartość auta, ale tylko tę część, która „zużyje się” w trakcie trwania umowy leasingowej.

Procedura w BMW Comfort Lease jest niezwykle prosta - wybieramy swój wymarzony samochód, okres obowiązywania umowy, średni roczny przebieg auta, wariant jego ubezpieczenia, dostarczamy dokumenty, podpisujemy umowę i już możemy wyjechać z salonu swoim nowym BMW. Pełną obsługę otrzymamy w jednym miejscu - w salonie BMW. Firma bierze na siebie nawet formalności związane z rejestracją naszego samochodu.

BMW Comfort Lease to także niezwykle elastyczne oferta - sami decydujemy, jak chcemy zakończyć umowę. Możemy zdecydować się na wykup samochodu, zwrócić go lub wziąć kolejne auto. Nie musimy deklarować od razu, jak chcemy zakończyć kontrakt. Decyzję możemy podjąć w trakcie trwania umowy. Co ważne, z leasingu możemy skorzystać także wtedy, kiedy nie prowadzimy firmy - skierowana ona jest także do osób prywatnych. Jeśli natomiast prowadzimy działalność, to zgodnie z obowiązującymi przepisami zarówno opłatę wstępną, jak i miesięczne raty możemy traktować jako koszt uzyskania przychodu. BMW Comfort Lease ma bowiem także zalety leasingu operacyjnego.

BMW Leasing - dla przedsiębiorców i osób prywatnych

Drugim wariantem finansowania swojego wymarzonego samochodu jest BMW Leasing. Dzięki niemu będziemy mogli cieszyć się nowym samochodem, nie ponosząc przy tym od razu dużego wydatku. To także bardzo elastyczna, prosta i wygodna oferta. Możemy tutaj dokładnie do swoich potrzeb dostosować okres umowy, opłatę wstępną, a nawet kwotę wykupu oraz ubezpieczenie. Pełną obsługę otrzymamy w jednym miejscu - w salonie BMW. Procedury są proste i przejrzyste. Wystarczy wybrać swoje nowe BMW, ustalić interesujący nas okres umowy i określić wysokość opłaty wstępnej. Tutaj także BMW oferuje leasing zarówno dla przedsiębiorców, jak i dla osób prywatnych i bierze na siebie formalności związane z rejestracją auta. Gdy już spłacimy wszystkie raty , będziemy mogli wykupić samochód za symboliczną kwotę - minimalna wartość wykupu to tylko 0,1 proc. ceny pojazdu.

Jeśli prowadzimy działalność gospodarczą, tutaj także przy odprowadzaniu podatku możemy odliczyć odpowiednią część VAT, a opłatę wstępną oraz miesięczne płatności, zgodnie z obowiązującymi przepisami, możemy potraktować jako koszt uzyskania przychodu.

BMW Financial Services to bardzo przyjazne rozwiązanie finansowe dla każdego, kto marzy, aby na co dzień jeździć wymarzonym BMW.