TomTom Go Basic 6"

TomTom Go Basic 6 Foto: Materiał powstał we współpracy z MonetEasy
TomTom Go Basic 6

Na początek przedstawiamy nawigację za około siedemset złotych od znanej firmy TomTom. Oferuje właściwie wszystko, co jest potrzebne w podróży zarówno w Polsce jak i innych krajach Europy. Dzięki aktualizacjom przez sieć Wi-Fi, mamy do dyspozycji najnowsze mapy oraz oprogramowanie. Nie trzeba za każdym razem podłączać urządzenia do komputera. Funkcja TomTom MyDrive pomoże zaplanować trasę, ominąć korki oraz zapisać ulubione kierunki. Co ważne, usługa TomTom Traffic (korki) jest dostępna za darmo przez cały okres używania nawigacji. Po zakupie otrzymujemy też trzymiesięczny okres próbny usługi ostrzegania o fotoradarach. TomTom Go Basic może pełnić również funkcję zestawu głośnomówiącego, który odczyta dla nas ze smartfona wszystkie wiadomości tekstowe. Sprawdź cenę!

Garmin DRIVE Smart 61 LMT-S EU

Garmin DRIVE Smart 61 LMT-S EU Foto: Materiał powstał we współpracy z MonetEasy
Garmin DRIVE Smart 61 LMT-S EU

Garmin Drive Smart 61 to prosta w obsłudze nawigacja, która oferuje bardzo ciekawe funkcje, szczególnie w połączeniu z innymi produktami tej firmy. Po sparowaniu jej ze smartwatchem Garmin możemy korzystać z nawigacji bezpośrednio na nadgarstku. To bezcenne udogodnienie, gdy po zaparkowaniu pojazdu, resztę trasy musimy przejść na piechotę. Co więcej, gdy zechcemy wrócić do auta, zegarek nas do niego zaprowadzi. Poza tym model Smart 61 wyposażony jest w serwis TripAdvisor, który ułatwia znalezienie hoteli, restauracji i innych atrakcji podczas podróży. Dodatkowo do urządzenia możemy też dokupić kamerę cofania Garmin. Po jej podłączeniu będziemy widzieć wszystko, co dzieje się za naszym samochodem, więc parkowanie tyłem nie będzie już problemem. Garmin Drive Smart 61 łączy się z internetem za pomocą Wi-Fi, można nim sterować głosem i co najważniejsze, oferuje omijanie korków i informacje o fotoradarach. W promocyjnej cenie kupimy ją za niecałe dziewięćset złotych. Sprawdź cenę!

TomTom Start 62 EU

TomTom Start 62 EU Foto: Materiał powstał we współpracy z MonetEasy
TomTom Start 62 EU

Kolejną godną uwagi nawigacją od TomToma jest model Start 62. Jest łatwa w obsłudze i niezawodna w dostarczaniu niezbędnych informacji o trasie. W cenie zakupu (około siedemset złotych) otrzymujemy dożywotnie aktualizacje map oraz trzymiesięczną wersję próbną funkcji ostrzegania przed fotoradarami. Podczas jazdy autostradą i po większych skrzyżowaniach przyda się asystent pasa ruchu, dzięki któremu wcześniej przygotujemy się do zjazdu lub skrętu. Sześciocalowy ekran dostarcza nam bardzo czytelnych informacji. Urządzenie może działać przez godzinę bez podłączenia do źródła zasilania, ale w zestawie otrzymujemy też ładowarkę samochodową z kablem USB i prosty uchwyt do zawieszenia nawigacji na przedniej szybie. Sprawdź cenę

NavRoaD Movio 3 Foto: Materiał powstał we współpracy z MonetEasy
NavRoaD Movio 3

Movio 3 to niskobudżetowy model (kosztuje około pięćset złotych), z bardzo praktycznymi rozwiązaniami technicznymi. Nawigacja wyróżnia się wbudowanym wideorejestratorem ze szklanym obiektywem oraz sensorem optycznym OmniVision, który pozwala zapisywać filmy w rozdzielczości 1080p z prędkością 30 klatek na sekundę. W przypadku nagłego ruchu samochodu, np. podczas wypadku, akcelerometr G-sensor automatycznie zabezpiecza aktualnie nagrywany plik przed usunięciem. Sporą zaletą tej nawigacji są zainstalowane mapy Polski mapFactor z możliwością bezpłatnego pobrania map niemal wszystkich krajów świata. Umożliwia to bezprzewodowa łączność Wi-Fi. Przydaje się też moduł Bluetooth, dzięki któremu możemy podłączyć nawigację do zewnętrznych głośników lub urządzeń. Jest też transmiter FM, który umożliwia przesłanie dźwięków z nawigacji do radia samochodowego. Sprawdź cenę

MIO MiVue Combo Drive 65 LM

MIO MiVue Combo Drive 65 LM Foto: Materiał powstał we współpracy z MonetEasy
MIO MiVue Combo Drive 65 LM

MiVue Combo Drive to kolejne urządzenie, które ułatwi podróż każdemu kierowcy. W cenie powyżej tysiąca złotych otrzymujemy nawigację z wbudowanymi mapami Europy oraz dobrej jakości wideorejestrator. Kamera o szerokim polu widzenia aż 140 stopni i przysłonie f/1.8 zapewnia bardzo wyraźny obraz nawet przy słabym oświetleniu. Wszystkie mapy oraz baza fotoradarów są bezpłatnie i dożywotnio aktualizowane. W wyznaczaniu najszybszej trasy pomagają informacje o natężeniu ruchu (TMC), które uwzględniają roboty drogowe i korki. MiVue wyposażone jest też w ADAS, czyli zaawansowany system wspomagania kierowcy. Układ LDWS ostrzega o niezamierzonej zmianie pasa ruchu, a FCWS ostrzega przed nagłym zbliżaniem się do przeszkody. Sprawdź cenę!

Black Friday zbliża się wielkimi krokami. Sprawdź obniżki już dziś i kupuj mądrze!