Yanosik- stop mandatom!

Aplikacja Yanosik to połączenie nawigacji z cb-radiem. Dzięki innym użytkownikom przesyłającym komunikaty drogowe np. o miejscu wypadku , mamy możliwość ominięcia go. Sama obsługa programu jest intuicyjna .

Na ekranie głównym widnieje kilka przycisków dzięki którym możemy powiadomić innych o nieoznakowanych patrolach czy fotoradarach.

Dodatkowo Yanosik umożliwia wyznaczenie trasy z uwzględnieniem wszystkichtrudności.

Bilkom – osobisty rozkład jazdy pociągów

Dla tych którzy wybierają podróż pociągiem , przygotowano aplikację Bilkom. To nic innego jak osobisty rozkład jazdy pociągów.

Aplikacja wyszukuje łatwe połączenia kolejowe, godziny odjazdów i przyjazdów pociągów. Dodatkowo Bilkom pokazuje rozkład jazdy na stacjach znajdujących się w pobliżu.

Jak dojadę – czyli podróż komunikacją miejską

Ta smartfonowa aplikacja pomaga nam odnaleźć się gąszczu komunikcji miejskiej w obcym mieście.

Dzięki niej wyszukamy najlepsze połączenia do punktu docelowego, a dodatkowo sprawdzimy gdzie i jakie bilety kupić czy na którym przystanku zrobić przesiadkę.

Welcome 2 Poland- Mobilny przewodnik po Polsce

Dzięki aplikacji Welcome 2 Poland , możemy zapomnieć o papierowych przewodnikach. Informacje o noclegach, ciekawych miejscach czy smacznych knajpach znajdziemy właśnie dzięki tej aplikacji.

Otrzymamy też dane o znajdujących się w pobliżu bankomatach, korporacjach taksówkarskichczy stref bezpłatnego wifi . Wysyłane do nas codzeinnie powiadomienia nie pozwolą ominąć żadnego wydarzenia w danym mieście.