AVIC-F77DAB – nawigacja i multimedia

Ten model łączy wysokiej jakości rozrywkę audio-video z inteligentną nawigacją ­- a wszystko to jest teraz dostępne wprost z deski rozdzielczej Twojego samochodu. Korzystaj z nowoczesnych możliwości połączeniowych, takich jak Apple CarPlay, Mirror Link, czy Bluetooth i zyskaj dostęp do kompatybilnych aplikacji zainstalowanych na smartfonie. Nowy, intuicyjny interfejs i dotykowy ekran sprawią, że obsługa podczas jazdy będzie znacznie prostsza i bezpieczniejsza.

Wbudowana w urządzeniu nawigacja obejmuje obszar 45 krajów, 11 milionów kilometrów dróg oraz 10 milionów punktów POI. Wśród 18 języków przewodnictwa głosowego znajdziemy między innymi język polski.

Odtwarzacz umożliwia podłączenie opcjonalnych kamer cofania oraz dodatkowych wzmacniaczy, głośników lub subwooferów. Aby jeszcze dokładniej dopasować brzmienie systemu do wnętrza pojazdów wystarczy skorzystać z funkcji autokalibracji, która w oparciu o dane z opcjonalnego mikrofonu automatycznie dopasuje korekcję dźwięku do warunków akustycznych pojazdu.

Dodatkowo, z poziomu menu użytkownika możliwe jest utworzenie drugiej strefy nagłośnienia w samochodzie. Odtwarzacz wyposażono także w rewolucyjną funkcję MIXTRAX, która podczas jazdy będzie pełnić rolę Twojego osobistego DJa, miksując utwory i dodając do nich efekty.

W ofercie nawigacji także system ze zintegrowanym portem HDMI (AVIC-F77DAB) oraz z mniejszym 6,2-calowym ekranem (AVIC-F970DAB lub AVIC-F970BT).

MVH-AV270BT – Wszechstronność w atrakcyjnej cenie

Model MVH-AV270BT to doskonałe rozwiązanie dla poszukujących rozrywki audio-video, lecz dysponujących mniejszym budżetem. Ten nowoczesny odtwarzacz o wymiarach 2-DIN wyposażony jest w 6,2-calowy ekran dotykowy i intuicyjny interfejs, który z łatwością poprowadzi Cię po najważniejszych funkcjach urządzenia.

Ten odtwarzacz pozbawiliśmy napędu CD, dzięki czemu to cyfrowe źródła grają w nim główną rolę. Funkcja iPod/iPhone Direct Control pozwala na odtwarzanie muzyki z urządzeń Apple w cyfrowej jakości przez USB. Dodatkowo, Twój iPod lub iPhone podczas połączenia będzie ładowany. Z telefonów z systemem Android możesz odtwarzać muzykę bezprzewodowo dzięki technologii Bluetooth, która dodatkowo może służyć do bezpiecznego prowadzenia rozmów telefonicznych podczas jazdy. Podłączając przenośną pamięć USB, zyskasz możliwość odtwarzania muzyki w formacie MP3, WMA, WAV, AAC lub plików video: DivX, Xvid, MPEG-1,2,4.

MVH-AV270BT wyposażony jest we wbudowany wzmacniacz MOSFET 4 x 50 W, który wypełni wnętrze samochodu wysokiej jakości brzmieniem, a dwa gniazda pre-out RCA pozwalają na rozbudowanie systemu audio o opcjonalne wzmacniacze lub głośniki.

DEH-X8700DAB – Mały, wielki system

DEH-X8700DAB zachwyca ciekawym wyświetlaczem, wyrafinowaną kontrolą brzmienia oraz zaawansowanymi funkcjami Bluetooth i mocnym dźwiękiem. Pozwala na odtwarzanie z iPhone-a, iPoda oraz telefonów z systemem Android przez MTP, a także z płyt CD, pamięci USB, czy wejścia AUX. Wyposażony jest także w funkcję rozpoznawania mowy Siri Eyes Free (dla iPhone 4S i nowszych), funkcję tworzenia miksów DJ-skich MIXTRAX EZ oraz cyfrowe radio DAB z funkcją przesunięcia w czasie pozwalającą na przesuwanie lub zatrzymanie audycji DAB.

DEH-X8700DAB wyposażono w technologię Bluetooth umożliwiającą bezpieczne i wygodne prowadzenie rozmów telefonicznych, jak również bezprzewodowe odtwarzanie muzyki z kompatybilnych urządzeń. Jednocześnie możesz połączyć nawet dwa telefony, dzięki czemu nie musisz już wybierać np. między telefonem prywatnym a służbowym.

Odtwarzacz wspiera najnowszy profil Hands Free Profile (HFP) 1.6, dzięki czemu konwersacja jest wyraźna, a ludzki głos brzmi przejrzyście. Funkcja przeglądania muzyki przez Bluetooth (AVRCP 1.5) sprawia, że możesz bezprzewodowo przeglądać bibliotekę muzyczną połączonego smartfona. Posiadacze iPhone-ów mogą także przeglądać playlisty, oraz piosenki wg artystów, tytułu czy gatunków muzycznych. Użytkownicy iPhone 5/5s/5c lub iPhone 4s mogą także korzystać z komend głosowych Siri Eyes Free.

www.pioneer.pl

www.facebook.com/pioneer.polska