Nissan ma gamę samochodów, która zaspokoi potrzeby kierowców o różnych upodobaniach. Dla osób podróżujących przede wszystkim po mieście przewidziano najmniejszą Micrę. Nieco większy crossover Juke to oferta dla tych, którzy wprawdzie większość tras pokonują w mieście, ale czasami udają się w dalszą podróż. To jednocześnie model dla miłośników terenowego stylu.

Jeszcze więcej takiego charakteru znajdziecie w Qashqai'u, który dodatkowo jest crossoverem idealnym dla rodziny (to zasługa przestronnego wnętrza oraz pojemnego bagażnika). Jeżeli potrzebujecie jeszcze więcej praktyczności, a do tego cenicie luksusowe wyposażenie, to powinniście zainteresować się X-Trailem. W ofercie Nissana nie brakuje również modelu dla miłośników ekologii, którzy dzięki wyprzedaży mogą kupić elektrycznego Leafa.

Nissan Micra – zysk do 5000 zł

Nissan Micra obecnej generacji w sprzedaży jest od 2017 r. Auto o futurystycznej stylistyce nadwozia występuje wyłącznie w pięciodrzwiowej wersji i ma bagażnik o pojemności 300 l. Z kolei do napędu wykorzystuje się trzycylindrowy, benzynowy silnik generujący 92 KM oraz 160 Nm.

Moment obrotowy przekazywany jest na przednie koła za pomocą pięciobiegowej skrzyni manualnej bądź przekładni bezstopniowej. W tym pierwszym przypadku 100 km/h uzyskuje się po 11,8 s, a w drugim po 13 s. Z kolei prędkość maksymalna wynosi odpowiednio: 178 km/h i 171 km/h.

Nissan Juke – zyskujesz 4800 zł

Nissan Juke drugiej generacji to młody rynkowy gracz - jest z nami od 2019 r. Crossover o wyrazistej, a przy tym oryginalnej stylistyce, ma we wnętrzu wystarczającą ilość miejsca w obu rzędach siedzeń, a za oparciami kanapy wygospodarowano bagażnik o pojemności 422-1305 l. Pod maską pojazdu pracuje 117-konny benzyniak, którego moment obrotowy wynosi 180 Nm (200 Nm z funkcją overboost).

Do wyboru jest Juke z manualną lub dwusprzęgłową skrzynią biegów. W pierwszej postaci przyspieszenie do "setki" trwa 10,1 s, a w drugiej – 11,1 s. Z kolei prędkość maksymalna w obu przypadkach wynosi 180 km/h. Oprócz rabatu wynoszącego 4800 zł można jeszcze zyskać 2000 zł jeżeli w rozliczeniu pozostawi się swój poprzedni samochód.

Nissan Qashqai – zysk to 10 500 zł

Nissan Qashqai jest hitem sprzedaży japońskiej marki. Klienci doceniają w tym modelu nie tylko atrakcyjną, terenową stylistykę, lecz także przestronne wnętrze oraz pojemny kufer – 410-1598 l. Auto dostępne jest z dwoma benzynowymi silnikami 1,3 l do wyboru – o mocy 140 KM i momencie obrotowym 260 Nm bądź 158 KM i momencie wynoszącym 270 Nm.

W pierwszej postaci z jednostką współpracuje manualna skrzynia, a w drugiej przekładnia dwusprzęgłowa. Osiągi wynoszą odpowiednio – 0-100 km/h po 10,9 s oraz 8,9 s, a szybkość maksymalna: 193 km/h i 200 km/h. Podobnie, jak w przypadku Nissana Juke’a przy zakupie zyskuje się dodatkowe 2000 zł jeżeli w rozliczeniu pozostawi się stare auto.

Nissan X-Trail – zyskujesz do 18 000 zł

Nissan X-Trail to największy model, jaki trafił do wyprzedażowej puli japońskiej marki. Nie dziwi zatem tak wysoki rabat, ani możliwość zyskania kolejnych 2500 zł przy pozostawieniu w rozliczeniu dotychczasowego samochodu. Nissan X-Trail kusi przestronnym i elegancko wykończonym wnętrzem, a podczas podróży z rodziną docenimy bagażnik o pojemności 565 l.

Do wyprzedaży przewidziano dwie wersje silnikowe – 158-konnego benzyniaka, który w standardzie łączony jest z dwusprzęgłową skrzynią oraz diesla generującego 150 KM. W tej drugiej postaci do wyboru są aż cztery konfiguracje – przednionapędowy X-Trail z manualną lub bezstopniową przekładnią oraz model 4x4, też ze skrzynią ręczną bądź bezstopniową.

Nissan Leaf – zyskaj do 10 000 zł

Nissan Leaf to jeden z popularniejszych, elektrycznych modeli na naszym rynku. Co ważne, ten kompaktowy hatchback jest nie tylko bezemisyjnym pojazdem, lecz także okazuje się równie funkcjonalny, jak modele ze spalinowymi silnikami. W zależności od wybranej wersji bagażnik tego modelu ma pojemność 385-1161 l lub 400-1176 l.

Do wyboru są dwie wersje silnikowe: 150-konna z akumulatorem o pojemności 40 kWh oraz 217-konna, której bateria ma pojemność 62 kWh. W pierwszej postaci maksymalny zasięg, przy akumulatorach naładowanych w 100 proc., wynosi 270 km, a w drugiej – 385 km. Na pochwałę zasługuje także dynamika pojazdu, bowiem w słabszej wersji setkę uzyskuje się po 7,9 s, a w mocniejszej po 6,9 s. To osiągi godne samochodu o sportowym charakterze.

W każdym z samochodów (oprócz Leafa), które można kupić w ofercie wyprzedażowej, oprócz rabatów przewidziano także 5 lat gwarancji, umowy serwisowej oraz umowy kredytowej.