W tekście i na zdjęciach umieszczono linki reklamowe naszego partnera

Opel Corsa – zwinny mieszczuch

Dla podróżujących głównie po mieście przewidziano sprytną Corsę ze zgrabnym nadwoziem. Osobom niewyjeżdżającym w trasy wystarczy 75-konny silnik 1.2. Dla planujących co jakiś czas dalsze podróże lub oczekujących lepszej dynamiki przygotowano odmianę o mocy 100 KM. W tym przypadku dostępna jest automatyczna skrzynia biegów, podnosząca komfort jazdy szczególnie w ruchu miejskim.

Sprawdź cenę

Opel Crossland – wyższy poziom

Crossland to bardziej "terenowy" wygląd i większe możliwości. Podróż z rodziną? To żaden kłopot, bo bagażnik ma pojemność 520 litrów, a wnętrze można różnorodnie konfigurować dzięki przesuwanej kanapie. Wyższy prześwit ułatwia jazdę po wyboistych drogach, a zawieszenie skutecznie tłumi nierówności. Dzięki silnikom 1.2 Turbo o mocy 110 KM lub 130 KM możesz cieszyć się też dobrą dynamiką przy niewygórowanym zużyciu paliwa.

Sprawdź cenę

Opel Mokka – lifestylowy crossover

Mokka to najbardziej stylowa propozycja. Nie jest tak praktyczna jak Crossland, ale w tym przypadku projektanci postawili na wygląd. Obok tego auta trudno przejść obojętnie, szczególnie w specyfikacji jak model na zdjęciach. Kokpit również jest nowoczesny, minimalistyczny. To zdecydowanie propozycja dla kierowców chcących się wyróżnić i ceniących nowe technologie. Gama silnikowa jest jednak sprawdzona — obejmuje benzynowe jednostki 1.2 o mocy 100 lub 130 KM.

Sprawdź cenę