Kolejny sezon 4x4 Family Adventure zbliża się wielkimi krokami. Podobnie jak wcześniej, i tym razem zaskoczymy Was nowymi pomysłami, wyzwaniami z gatunku motoryzacyjnych i przygodowych. W niezwykłych miejscach naszego kraju spotkamy się po to, by w naturalnej scenerii spędzić czas na grach, konkurencjach i towarzyskiej integracji. Dzięki naszym partnerom będziecie mieli okazję poznać nowe tajniki wiedzy technicznej, nawiązać interesujące znajomości i zdobyć kolejne doświadczenia.

Poprzednie edycje udowodniły, że nawet SUV-em można się bawić w terenie bez obawy o jego uszkodzenie. Pokazały także, że chętnie uczestniczą w nich całe rodziny, począwszy od małych dzieci, na seniorach kończąc. W związku z tym formuła spotkań się nie zmieni. 4x4 Family Adventure pozostaje imprezą rekreacyjno-turystyczną dla tych, którzy lubią spędzać czas aktywnie w ładnych plenerach. Podobnie jak wcześniej, zajmiemy się przygotowaniem bazy, odpowiednich warunków i oprawąwydarzenia. O wszystkim na bieżąco będziemy informowali na stronie internetowej.

W 2012 r. parokrotnie odwiedzimy wschodnie regiony kraju. Cykl spotkań rozpoczniemy właśnie na Podlasiu, w sąsiedztwie urokliwej Puszczy Białowieskiej, która w maju rozkwita w całej swej okazałości. Baza będzie mieściła się w okolicy miejscowości Krynki. Czerwcowa odsłona zagości w Turawie niedaleko Opola. W pobliżu znajdują się lasy, jeziora z piaszczystymi plażami i oczywiście szutrowe drogi w sam raz dla 4x4. Na kolejne spotkanie zapraszamy do Krasnobrodu na Roztoczu. Scenerią tamtejszych wydarzeń będą zielone lasy, kolorowe pola oraz srebrne rzeki i jeziora.

Blisko Fromborka odbędzie się jedyna edycja namiotowa. Poruszać się będziemy tam w rejonach malowniczego Zalewu Wiślanego i ciekawostek architektonicznych. Ostatnia z cyklu impreza zaplanowana jest w bardzo osobliwych okolicach Pojezierza Lubuskiego, w miejscowości Poźrzadło.

Mamy nadzieję, że tegoroczne 4x4 Family Adventure zaskoczy ciekawymi przeżyciami i najmłodszych, i dorosłych. Będzie okazją do relaksu, sportowych ćwiczeń i kształcenia swoich umiejętności (także za kierownicą). Z pewnością urokiem zaskoczą Was miejsca i osobliwości regionów, które odwiedzmy. Dzieci pod okiem opiekunów będą miały okazję do rozwijających zabaw i nowych przyjaźni. Wieczorki towarzyskie to domena dorosłych, niektórzy tęsknią za nimi całą zimę.

Zapraszamy! Informacje i zgłoszenia od 1 marca na: www.4x4familyadventure.pl