Ubiegłoroczna edycja EV Cup była pełna emocji. Tegoroczna dostarczy ich jeszcze więcej. Redakcja Autoświat.pl jest oficjalnym partnerem tego wydarzenia. Weźmiemy udział w wyścigu. Każdy uczestnik będzie mógł porównać własne czasy przejazdów do tych osiąganych przez nasz zespół.

- Na tegoroczną edycję EV Cup wybraliśmy Cuprę Born, bo w tych zawodach nie chodzi o to, aby być najszybszym na prostej, ale o to, aby sprawnie pokonywać zakręty. Kompaktowe rozmiary i mała masa powinny nam w tym pomóc – mówi Robert Rybicki, który będzie reprezentować Auto Świat w torowej rywalizacji.

EV Cup 2023 Foto: Auto Świat
EV Cup 2023

Czy będziemy liczyć się w stawce doświadczonych kierowców elektryków, a może zostaniemy przez nich pokonani? To nie jest istotne, najważniejsze jest to, że w bezpiecznych warunkach sprawdzimy, jak można ścigać się autem elektrycznym.

50 proc. zniżki na bilety z kodem od Auto Świat

EV Cup to wydarzenie, które odbędzie się w ramach startującego już w przyszły piątek 26 maja EV Experience. EV Experience, to - oprócz możliwości przetestowania 70 modeli aut elektrycznych w jednym miejscu - spotkanie entuzjastów elektromobilności, warsztaty z ekspertami, zlot food trucków i wiele innych atrakcji.

Wejście na wydarzenie jest płatne, ale wszyscy Czytelnicy Autoświat.pl – głównego partnera medialnego EV Experience – mogą liczyć na 50-procentową zniżkę. Jak z niej skorzystać? O szczegółach pisaliśmy tu: EV Experience 2023