Toyota Supra oferowana jest przez Iconic Couch z Kalifornii. Auto jest w wersji targa z pakietem aerodynamicznym – z dużym tylnym i aktywnym przednim spoilerem. Pod maską pracuje rzędowy silnik sześciocylindrowy 2JZ z dwiema turbosprężarkami osiągający moc 330 KM. Auto ma ręczną skrzynię biegów i należy do serii specjalnej Quicksilver Edition – chodzi o rodzaj lakieru, a nie o markę dla surferów.

Toyota Supra MK4 Quicksilver – tylko 24 sztuki

Ta seria przewidziana była tylko na rynek amerykański i tylko w roczniku 1998. Sprzedawca twierdzi, że Toyota Supra Quicksilver z manualną skrzynią biegów wyprodukowana została w zaledwie 24 egzemplarzach. W dodatku coupé ma na liczniku tylko 37 257 mil (niespełna 60 tys. km). Spoilery polakierowano w kolorze nadwozia, poza tym wszystko ma być, wg ogłoszenia w oryginalnym stanie i z oryginalnym lakierem.

To wszystko sprawia, że sprzedający mają dość absurdalne pojęcie o cenie takiego samochodu. Żądają za niego ni mniej ni więcej tylko 499 999 dolarów. To bez mała 2 mln złotych. Za takie pieniądze można śmiało kupić ultraluksusowego Rolls-Royce'a Phantoma. Nowa Toyota Supra kosztuje 320 tys. zł. Czy używana warta jest naprawdę ponad 6 razy tyle?