Opel z instalacją LPG i... z problemami

„Choć jestem kobietą, która lubi majsterkować (przy mojej Astrze bawiłam się już w blacharza-lakiernika), to niestety, z mechaniką sobie nie poradzę” – napisała do nas Kamila Rosińska z Żyrardowa. Poza tym nasza Czytelniczka nie pracuje i zajmuje się dwójką dzieci.

„Wiadomo, że pensja męża starcza od pierwszego do pierwszego i naprawa samochodu jest zawsze na ostatnim miejscu, a zbliża się termin badania technicznego” – dodaje pani Kamila. Problemem okazała się zamontowana w Oplu instalacja gazowa, z którą poprzedni warsztat nie mógł sobie dać rady. W serwisie Wocar w Grodzisku Mazowieckim usterkę udało się naprawić i auto przeszło badanie techniczne.

Sprawne zawieszenie to bezpieczeństwo!

„Co tydzień samochód dowozi nas na uczelnie – na zmianę: raz mnie, a raz żonę. Córeczka czeka w domu i co chwilę zadręcza dziadków pytaniami z serii gdzie tatuś?lub gdzie mamusia? Bezpieczny powrót do domu to hasło, które zaczyna mi się śnić po nocach. Niestety, na wyeliminowanie wszystkich usterek nas nie stać” – napisał Paweł Smoliński z Ciechanowa.

Zaprosiliśmy pana Pawła do warsztatu Mechanika witold Modzelewski w podwarszawskim Chotomowie. Mimo trudności z odkręceniem śrub w zawieszeniu Primery mechanicy szybko poradzili sobie z wymianą tylnych amortyzatorów i wybitego sworznia przedniego wahacza. Koszt naprawy (ok. 750 zł) pokrył partner naszej akcji – Motointegrator. Nissan jest już sprawny.

Jak wziąć udział w naszej Akcji?Wystarczy wejść na naszą stronę internetową www.autoswiat.pl/naprawimy-ci-auto i wypełnić ankietę. To zajmie najwyżej kilka minut. W kilku zdaniach należy przekonać redakcyjne jury, że to właśnie Twój przypadek zasługuje na naszą uwagę i Tobie powinniśmy pomóc.

Uprzedzamy jednak, że nie zajmujemy się naprawami blacharskimi oraz generalnymi remontami! Relację z napraw aut naszych Czytelników można obejrzeć także na: www.autoswiat.pl oraz www.auto-swiat.tv.