Trackery GPS mogą okazać się przydatne także jeśli prowadzisz własną firmę transportową i chcesz wiedzieć, jakimi drogami poruszają się twoi pracownicy. Zainstalowanie lokalizatora daje poczucie bezpieczeństwa, co jest głównym argumentem przemawiającym na jego korzyść.

Niektóre z lokalizatorów wyposażone są w funkcję SOS. Polega ona na alarmie, uruchamianym podczas niebezpiecznej sytuacji. W momencie jej uruchomienia, tracker wysyła wiadomości alarmowe w krótkich odstępach czasu, które informują że użytkownik pojazdu znalazł się w niebezpieczeństwie.

Urządzenia do namierzania możesz z powodzeniem zamontować także na innych pojazdach użytkowych, jak choćby rowerach, które najczęściej padają łupem złodziei. Sprawdźcie, co dla was przygotowaliśmy.

Tracktimo Mini 2G Plus  TRKM014

Foto: Auto Świat

Małe, kompaktowe i wodoodporne urządzenie do lokalizacji, które wyposażono w akumulator o długotrwałym działaniu. Usługa lokalizacji działa na całym świecie - wszędzie tam gdzie jest dostęp do sieci GSM, dzięki aplikacji mobilnej i stronie www. Urządzenie możesz przymocować za pomocą klipsa lub smyczy, a wbudowany moduł WiFi pozwoli na lokalizację wewnątrz budynków. Wodoszczelność urządzenia wynosi IP65. Sprawdź cenę!

GPS Tracker Profesjonalny wielofunkcyjny lokalizator

Foto: Auto Świat

Profesjonalny, wielofunkcyjny lokalizator GPS, wykorzystujący technologię GPS, GPRS i GSM. Posiada możliwość lokalizacji w czasie rzeczywistym. Najprostszą formą śledzenia jest śledzenie na żądanie: wystarczy wykonać połączenie na numer karty SIM w lokalizatorze, a po kilku sekundach urządzenie przesyła SMS z linkiem do google maps, który pokazuje położenie lokalizatora na mapie. Można również ustawić funkcję śledzenia cyklicznego. Sprawdź cenę!

Tracktimo Travel 3G  TRKM015

Foto: Auto Świat

Lekkie, wodoodporne urządzenie lokalizujące, o globalnym zasięgu. Wyposażone jest w baterię o długotrwałym działaniu, wyróżniając się dzięki temu wysoką precyzją lokalizacji. Sygnały GPS i GSM dają gwarancję, że informacja o pozycji, w której znajduje się urządzenie, będzie zawsze bardzo dokładna, a dzięki aplikacjom mobilnym i dostępowi WWW możesz śledzić trackera przez cały czas. Dodatkowym atutem lokalizatora jest moduł WiFi, 3G i Bluetooth, dające większą precyzję niż lokalizatory 2G. Stopień ochrony przed wilgocią, deszczem i zabrudzeniem wynosi IP65. Sprawdź cenę!

GPS Tracker 590030862023

Tracker GPS to idealne urządzenie do śledzenia pojazdów, obiektów oraz ochrony przed kradzieżą. Przeznaczone jest do zabudowy w monitorowanym pojeździe, przez podłączenie bezpośrednio do instalacji elektrycznej. Dzięki temu w przypadku kradzieży masz możliwość zdalnego odcięcia obwodu elektrycznego oraz pompy paliwa, powodujące unieruchomienie pojazdu. Dokładność lokalizacji GPS wynosi do 5 metrów. Sprawdź cenę!

Tracktime Watch 2G TRKM017

Foto: Auto Świat

Trackimo Watch 2G to wysokiej jakości urządzenie lokalizujące, wyposażone w baterię o długotrwałym działaniu, które wyróżnia wysoka precyzja lokalizacji. Jest wyposażony w moduł Wi-Fi oraz Bluetooth, które umożliwiają bardzo precyzyjną lokalizację nawet w takich miejscach, jak centra handlowe, lotniska czy garaże podziemne. Zapisuje również historię przebytej trasy, nawet do 12-tu miesięcy wstecz. Dzięki przyciskowi SOS w nagłym przypadku łatwo wezwiesz pomoc. Sprawdź cenę!