Boxy dachowe dodatkowo ochronią nasz bagaż przed śniegiem lub deszczem. Sa też bardzo łatwe w demontażu, więc szybko możemy ściągnąć je z dachu naszego samochodu. A o to kilka najpopularniejszych boxów dachowych.

Boxy dachowe - modele

Thule Dynamic 800

Box dachowy Thule Dynamic 800 to box samochodowy posiadający aerodynamiczny design. Dzięki fabrycznie zamontowanemu systemowi montażu Power-Click, który posiada zintegrowany wskaźnik siły mocowania montaż boxa jest bardzo prosty i łatwy. Załadunek przewożonego bagażu jest w znaczny sposób ułatwiony dzięki temu, iż box samochodowy Dynamic 800 jest boxem obustronnie otwieranym. Sprawdź cenę.

Inter Pack Traxer 6.6

Inter Pack Traxer 6.6 to nowoczesny box dachowy dla ludzi lubiących wypady na narty, wielbicieli piaszczystych plaż i dalekich wypraw w nieznane. Box został wyposażony w opatentowane mocowanie Premium Fit, które zapewnia szybki, bezpieczny i łatwy montaż boxa na bagażniku dachowym. Wykonany z najwyższej klasy materiałów syntetycznych ABS / ASA oraz ABS / PMMA, które są elastyczne, odporne na uderzenia oraz promieniowanie UV. Sprawdź cenę.

Thule Motion 600

Thule Motion 600 to box dachowy zapewniający użytkownikom bezpieczeństwo, trwałość i wygodę. Produkt posiada opatentowany, bezpieczny zamek centralny z kilkoma ryglami dzięki czemu klucz może być wyjęty z zamka jedynie wtedy, gdy wszystkie rygle są prawidłowo zamknięte. System mocowania opracowany przez Thule pozwala na montaż boxu dachowego w kilka sekund. Pasuje do belek bazowych o szerokości do 80 mm. Opatentowane sprężynowe podnośniki miękko wspomagają otwieranie i zamykanie wieka boxu. Sprawdź cenę.

Taurus Xtreme II 450

to udoskonalona wersja popularnych od lat boxów z rodziny Xtreme, charakteryzująca się nowoczesnym designem, poprawionymi właściwościami aerodynamicznymi i nowymi rozwiązaniami, ułatwiającymi użytkowanie. Xtreme II 450 to solidny i niezawodny box, który powiększy przestrzeń bagażową Twojego samochodu o 450 litrów. Pomieści do 5 par nart lub 4 deski snowboardowe, latem bez problemu przewieziesz w nim zestaw niezbędnych akcesoriów kempingowych. Elegancki, utrzymany w czarnej, matowej kolorystyce, o charakterystycznej strukturze materiału. Optymalne wymiary i udoskonalona, aerodynamiczna linia zapewniają komfort użytkowania. Szybki i bezproblemowy montaż dzięki innowacyjnemu, autorskiemu systemowi UltraRapid. Sprawdź cenę.

Thule Touring 700

Thule Touring 700, o ładowności 50kg, dedykowany jest do przewozu lekkich ładunków, nart lub desek snowboardowych. System FastClick zapewni szybki montaż na dachu samochodu, a centralny zamek zabezpieczy autobox przed kradzieżą. Sprawdź cenę.

Inter Pack Tornado 460

Box dachowy Inter Pack Tornado 460 to optymalne połączenie ceny oraz jakości. Montaż boxa na belkach bagażnika dachowego odbywa się przy pomocy systemu Quick Fixing System, który obejmują belki do 75 mm szerokości i 35 mm wysokości (w przypadku szerokich, aluminiowych belek o niesymetrycznym przekroju - tzw. skrzydło - zalecany jest montaż za pomocą adapterów t-profil). Box Inter Pack Tornado posiada sprężynowe podnośniki wspomagające otwieranie i zamykanie boxa. Na przodzie boxa od wewnętrznej strony została zastosowana listwa stabilizująca przód. W boxie Inter Pack Tornado został zastosowany dwupunktowy zatrzaskowy zamek. Sprawdź cenę.

A tych, którzy nawet zimą jeżdżą na rowerze, zapraszamy do naszego zestawienia bagażników rowerowych – sprawdź nasz wybór.