Dzięki preparatom do mycia i pielęgnacji samochodu każdy, kto lubi dbać o swój samochód może na własną rękę odświeżyć lakier, kokpit lub tapicerkę. Przedstawiamy najpopularniejsze produkty tego typu.

Preparaty do mycia i pielęgnacji samochodu

Sonax 287400

Czyści lekko zabrudzone powierzchnie delikatnie i skutecznie, nie pozostawia rys. Nadaje lakierowi aksamitną gładkość i olśniewający, głęboki połysk. Odświeża wcześniej nałożone warstwy wosku, zapewnia dodatkowy efekt spływania wody. Sprawdź cenę.

Dr Wack P21S Leichtmetall-Felgen-Reiniger 1l

Preparat do czyszczenia felg. Sprawdź cenę.

Sonax EXTREME szampon 2w1 1000 ml

Szampon doskonale sprawdzi się podczas mycia Twojego samochodu. Jest to bowiem preparat, który możesz wykorzystać na powierzchniach lakierowanych metalowych szklanych oraz gumowych. Charakteryzuje się błyskawicznym procesem schnięcia, więc zaplanowane prace wykonasz wyjątkowo sprawnie. Produkt nie pozostawia zacieków, a zatem nie trzeba go wycierać po zastosowaniu. Sprawdź cenę.

Caramba Cockpit-Spray fresh 400 ml

Pozostawia jedwabisty połysk na powierzchniach wykonanych z tworzywa sztucznego, które znajdują się w aucie. Przeznaczony do dokładnej i ochronnej pielęgnacji tworzyw sztucznych wewnątrz pojazdu. Czyści i pielęgnuje części wykonane z tworzywa sztucznego, jak deska rozdzielcza, okładziny, ościeżnice drzwiowe, obicia tylnych siedzeń oraz nakładek chroniących przed słońcem. Działa antystatycznie i zapobiega ponownemu zapyleniu. Sprawdź cenę.

Sonax 334200

Preparat SONAX do usuwania smoły działa w sposób łagodny, jednocześnie dokładnie usuwając plamy ze smoły i oleju oraz innego typu uporczywe zabrudzenia. Jest doskonały do czyszczenia lakieru i chromu. Usuwa również pozostałości po naklejkach oraz po preparatach do konserwacji podwozia. Użycie produktu SONAX do usuwania smoły nie powoduje rys i zadrapań. Można go natryskiwać z dowolnej pozycji. Sprawdź cenę.

Doc Vision Cockpit Reinigungstücher 12 Tücher

Preparat do czyszczenia kokpitu. Sprawdź cenę.