Blaupunkt BP 2.0 FHD

Najczęściej wybierany rejestrator nagrywa w jakości FUll HD, posiada 2 calowy wyświetlacz HD TFT LCD oraz obiektyw szerokokątny 120º. Urządzenie idealnie sprawdzi się zarówno w czasie podróży za dnia, jak i w nocy dzięki dedykowanym trybom. Dużą zaletą BP 2.0 FHD jest wbudowany akcelerometr, który uniemożliwia usunięcie filmu nagranego podczas zdarzenia drogowego.

Kup w najniższej cenie!

Overmax CamRoad 6.1

Urządzenie firmy Overmax posiada wbudowany GPS, dzięki któremu dokładnie ustalimy swoją pozycję, specjalnie przygotowany tryb nocny oraz dodatkowe oprogramowanie dostarczone na płycie CD. Rejestrator nagrywa w jakości Full HD 1920*1080p przy 30 fps.

Kup w najlepszej cenie!

MIO MiVue 658 WiFi

MiVue 658 WiFi to prawdziwy tytan wśród rejestratorów. Zastosowanie obiektywu z przesłoną F1.8 pozwala na zapisanie materiałów w dobrej jakości nawet przy słabym nasłonecznieniu. Dzięki kompresji H.264 uzyskujemy filmy w wysokiej rozdzielczości 2304 x 1296 1296p Full HD / 30 fps przy jednoczesnym zachowaniu małego rozmiaru pliku. Urządzenie posiada wbudowane Wi-Fi, moduł GPS oraz bazę fotoradarów.

Kup w najniższej cenie!

XBLITZ Park View

Tuż za podium znalazło się niezwykły rejestrator. XBLITZ Park View łączy w sobie funkcje trzech urządzeń: lusterka wstecznego, rejestratora jazdy oraz kamery cofania. Ciekawym rozwiązaniem jest dodanie własnej baterii, która umożliwia zapewnienie zasilania nawet po wyłączeniu zapłonu.

Kup w najniższej cenie!

Forever VR-300

Urządzenie firmy Forever zapewnia możliwość ciągłego nagrywania lub sekwencyjnego po 3, 5 lub 10 minut. Materiały są zapisywane w formacie AVI z maksymalną rozdzielczością 1920 x 1080 px. Nagrywany film możemy zobaczyć na 2,7 calowym ekranie LCD.

Kup w najniższej cenie!

MIO MiVue 538

MIO MiVue 538 posiada wbudowany moduł GPS, a dzięki posiadanemu oprogramowaniu poznamy lokalizację, kierunek, a nawet prędkość, z jaką się poruszaliśmy. Dużą zaletą jest wyposażenie urządzenia w wyjście HD umożliwiające podłączenie do zewnętrznego urządzenia.

Kup w najniższej cenie!

MIO MiVue 608

Szeroki kąt widzenia ( do 140 stopni) oraz czuła soczewka obiektywu (F2.0) zapewniają wysoką jakość oraz przejrzystość nagrań. Bardzo dobrym ruchem producenta jest możliwość podłączenia dwóch kart MicroSD.

Kup w najniższej cenie!

MIO MiVue 508

Kolejne urządzenie firmy MIO, która zdominowała ten ranking. Model MiVue 508 nagrywa w jakości FULL HD z użyciem technologii H.264. Dzięki załączonemu oprogramowaniu MiVue manager z łatwością udostępnimy nasze nagranie na takich serwisach jak Facebook i Youtube.

Kup w najniższej cenie!

DOD LS360W

LS360W jest godnym następcą LS330W, który często jest przedstawiany jako wzorowy model rejestratora. Największym plusem nowego urządzenia jest zastosowanie przetwornika obrazu SONY Exmor CMOS o czułości ISO 3200. Dla porównania poprzedni model posiadał ISO 900. Taki zabieg pozwala na zapis materiału w wysokiej jakości nawet w najtrudniejszych warunkach.

Kup w najniższej cenie!

BlackVue DR650S-2CH

Ostatni w rankingu model jest zarazem najdroższy. Zapisuje on obraz z przodu w rozdzielczości Full HD oraz HD z tyłu. Dzięki wbudowanemu Wi-Fi możemy zobaczyć podgląd obrazu na smartfonie czy tablecie. Urządzenie pracuje w temperaturze od -20 do +60ºC.

Kup w najniższej cenie!