Nigdy nie wiadomo, co może zdarzyć się na drodze, dlatego warto się zabezpieczyć i wyposażyć swój samochód w rejestrator jazdy. W przypadku kolizji czy wypadku, nagrany film umożliwi wskazanie sprawcy zdarzenia. Urządzenia są bardzo funkcjonalne i wyposażone w wiele funkcji. Gwarantują niezawodność o każdej porze dnia i nocy.

Warto wybierać modele, które wyprodukowane zostały przez znanych producentów. Zyskamy wówczas pewność zakupu wysokiej jakości sprzętu, który zapewni nam bezproblemową pracę przez lata. Zaopatrując się w rejestrator jazdy, należy zwrócić uwagę, czy został on wyposażony w takie kluczowe opcje, jak między innymi: detekcja ruchu czy tryb nagrywania w pętli. Dodatkowo obraz powinien być rejestrowany w wysokiej rozdzielczości. Podpowiadamy, które modele gwarantują niezawodność podczas podróży i polecane są przez kierowców.

Rejestrator jazdy Viofo G1WC

Na pierwszym miejscu w zestawieniu znalazł się rejestrator jazdy marki Viofo. Urządzenie pozwala nagrywać obraz w rozdzielczości 1920x1080p. Wyposażone jest w system przeciwwstrząsowy Anti-Shaking oraz funkcję automatycznego włączania i wyłączania. Model ten ma wbudowany trwały i czytelny, 2,7 calowy ekran. Dodatkowo obsługuje karty pamięci microSD i microSDHC oraz ma porty USB 2.0, AVI i HDMI. Sprzęt umożliwia rejestrowanie obrazu nawet w trudnych warunkach oświetleniowych. Sprawdź ofertę.

Rejestrator jazdy XBLITZ Black Bird 2.0

Identycznie jak powyższy model, rejestrator jazdy producenta XBLITZ umożliwia nagrywanie wideo w maksymalnej rozdzielczości, wynoszącej 1920 x 1080p. Wyposażony został również w funkcję trybu nocnego oraz wysokiej jakości mikrofon, który zapewnia doskonały dźwięk. Model ten wzbogacono o dodatkowe opcje takie, jak: G-sensor czy technologię WDR – sprzęt gwarantuje skuteczność w każdych warunkach pogodowych i oświetleniowych. Black Bird 2.0 ma również tryb detekcji ruchu. Sprawdź ofertę.

Rejestrator jazdy Xiaomi YI Smart Dash Camera

Rejestrator jazdy producenta Xiaomi jest bardzo praktyczny. Wyróżnia się trwałą oraz stabilną obudową, która została wykonana z wysokiej jakości tworzyw – sprzęt gwarantuje skuteczną i bezproblemową pracę przez lata. Dodatkowo jest bardzo prosty w obsłudze. Identycznie jak urządzenia marek XBLITZ oraz Viofo, pozwala nagrywać filmy w rozdzielczości 1920 x 1080p. Wyróżnia się również wieloma kluczowymi trybami, między innymi detekcją ruchu. Natomiast dzięki funkcji night mode, model ten rejestruje obraz nawet przy złym oświetleniu. To bardzo lekki i zgrabny sprzęt, który ma wymiary 7,4 x 5,2 x 1,9 cm. Z pewnością sprosta stawianym mu oczekiwaniom. Sprawdź ofertę.

Rejestrator jazdy Qoltec 50224

Na czwartym miejscu w naszym zestawieniu znalazł się rejestrator jazdy marki Qoltec, który również pozwala na nagrywanie obrazu w rozdzielczości Full HD. Podobnie jak model firmy Viofo, ma 2,7 calowy wyświetlacz. Urządzenie wyróżnia się ergonomiczną konstrukcją, której wymiary wynoszą 87,5 x 53 x 37 mm. Model 50224 wzbogacony został o wysokogatunkowy mikrofon i aparat fotograficzny. Dodatkowo również ma wbudowany tryb detekcji ruchu oraz nocny. Warto wspomnieć o wytrzymałej baterii, o pojemności 150 mah oraz funkcji nagrywania w pętli. Sprawdź ofertę.

Rejestrator jazdy Lamax C7

Nasze zestawienie zamyka rejestrator jazdy firmy Lamax, który cieszy się dobrymi opiniami wśród kierowców. Wyróżnia się wytrzymałą i smukłą konstrukcją - sprzęt bez problemu będzie można zamontować w samochodzie. W porównaniu do urządzeń producentów Qoltec oraz Viofo, ma 2,5 calowy ekran. Model ten rejestruje obraz w rozdzielczości Full HD. Wyposażony został również w detektor ruchu oraz doskonałej jakości, czuły mikrofon. To bardzo skuteczny i dostępny w atrakcyjnej cenie sprzęt. Sprawdź ofertę.