Nie trzeba nikogo przekonywać, że odpowiednia widoczność jest kluczowa podczas jazdy po zmroku, szczególnie w trudnych warunkach pogodowych. Przygotowaliśmy poniżej zestawienie kilku popularnych żarówek H7 i H4, które oferują lepszą widoczność, niż te standardowe. Warto w nie zainwestować, bo różnica w przypadku niektórych modeli jest mocno zauważalna. W internecie można je zakupić taniej niż na stacjach benzynowych, a często również taniej niż w stacjonarnych sklepach z akcesoriami motoryzacyjnymi.

Philips H7 12V 55W X-tremeVision

Foto: Auto Świat

Te żarówki halogenowe H7 od Philipsa oferują aż dwa razy więcej światła niż zwykłe żarówki halogenowe. Do tego wiązka światła ma zasięg większy nawet o 45 metrów. Ten model charakteryzuje się jasnym, białym światłem. Żarówka oferowana jest w sprzedaży pojedynczo, więc należy pamiętać, aby dla odpowiedniego efektu wymieniać obie żarówki jednocześnie. Sprawdź ofertę.

OSRAM H4 12V 60/55W Night Breaker Unlimited

Foto: Auto Świat

Żarówka H4 marki OSRAM oferuje nie tylko o 110% więcej światła, niż zwykła żarówka, ale również posiada wzmocnioną konstrukcję skrętki. Wiązka światła jest natomiast dłuższa o około 40 metrów, a barwa bielsza o 20%. Efekt oślepienia odbitym światłem jest w przypadku tego modelu mniejszy, dzięki opatentowanej powłoce o niebieskim pierścieniu. Sprzedawane są po 2 sztuki. Sprawdź ofertę.

Philips Żarówka H7 White Vision

Foto: Auto Świat

Żarówka od Philipsa daje około 30% więcej światła i dłuższą wiązkę. Wykonana została ze szkła kwarcowego, więc jest odporna na gwałtowne zmiany temperatury i na większe ciśnienie, więc może świecić dłużej. To dobry wybór w niskiej cenie. Sprawdź ofertę.

Philips H7 RacingVision

Foto: Auto Świat

Z tymi żarówkami zobaczysz naprawdę sporo. Charakteryzują się one nawet o 150% większą jasnością niż standardowe modele. Jest to jedno z najlepszych źródeł światła w tej cenie. Konstrukcja żarnika i wypełnienie gazem o ciśnieniu do 13 barów, chromowana powłoka i wytrzymałe szkło kwarcowe sprawiają, że podróżowanie z takimi żarówkami jest znacznie bezpieczniejsze. Sprzedawane są w zestawie dwóch sztuk. Sprawdź ofertę.

Philips H4 VisionPlus 12V 55W

Foto: Auto Świat

Żarówki VisionPlus wyróżnia jasność większa o 60%, wiązka światła dłuższa o około 25 metrów, oraz przystępna cena. Wykonane są z wysokiej jakości szkła kwarcowego, które jak pisaliśmy wcześniej, odporne jest na ekstremalne warunki. Nawet w przypadku zbitego reflektora, żarówka wytrzyma dopływ wilgoci. Sprawdź ofertę w internecie.

Jeżeli żadna z powyższych propozycji nie przypadła wam do gustu lub jeśli szukacie innego rodzaju żarówki samochodowej, to zachęcamy do przejrzenia reszty produktów. Sprawdź całą ofertę.